Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kérdések | Segítség

Go down 
+7
BenceHeim
ATijs
Rooney
carlito
Szabi7
BorLeves
Admin
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-25, 16:32

Ti melyik országra nyomtatok a VB-t illetően?
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-21, 14:51

Csatárnál mennyire hátrányos a gyenge átadás? Gólszerzésben jó, de az átadása pocsék. Mennyire befolyásolhatja így a góljait? Ettől még lehet belőle jó támadó? Vagy nem érdemes vele foglalkozni?
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-20, 12:40

BenceHeim írta:
külföldön lehet játékos megfigyelőt küldeni ?
Nem..
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-20, 12:29

külföldön lehet játékos megfigyelőt küldeni ?
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-17, 08:28

Szabi7 írta:
"Az erőnlétedzés negatív hatással van csapatod általános formájára; minél nagyobb arányban edzel erőnlétet, annál nagyobb a formára gyakorolt negatív hatása. Érdemes megjegyezni, hogy az erőnlétedzés és más edzések csak az aktuális formát, nem pedig a háttérformát befolyásolják.
A hatékonysága magasabb intenzitás szinteken csökken – jobb minden héten egy keveset edzeni, mint néha sokat."

Nálam 10%-on van,és a sérülések is elkerülnek.Az edzésintenzitás viszont 100%-on van,de mondom, ezek az arányok nálam tökéletesen beválnak..
Nálam is ugyan ezek a beállítások...
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-17, 07:52

"Az erőnlétedzés negatív hatással van csapatod általános formájára; minél nagyobb arányban edzel erőnlétet, annál nagyobb a formára gyakorolt negatív hatása. Érdemes megjegyezni, hogy az erőnlétedzés és más edzések csak az aktuális formát, nem pedig a háttérformát befolyásolják.
A hatékonysága magasabb intenzitás szinteken csökken – jobb minden héten egy keveset edzeni, mint néha sokat."

Nálam 10%-on van,és a sérülések is elkerülnek.Az edzésintenzitás viszont 100%-on van,de mondom, ezek az arányok nálam tökéletesen beválnak..
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-17, 06:45

ATijs írta:
BorLeves írta:
Ha 10 %ra állítom az erőnlétedzés arányát, az mennyire veszi vissza az edzés hatását?

Ez jó kérdés, soha nem próbáltam 10%-on. Ha kellett az erőnlét, akkor inkább drasztikusabb lépéshez folyamodtam és felvittem 35-40%-ra az erőnlétedzéseket, hogy minél hamarabb felmenjen a kondi. De ha mondjuk HO szerint egy játékosod 5%-os erőnlétedzésnél fejlődik 1 héten 0,16-ot, 10%-nál szerintem olyan hú de nagy változás nem lesz. Talán 1 héttel tovább tarthat egy szint növelése.
Értem, kösz!
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-17, 06:41

BorLeves írta:
Ha 10 %ra állítom az erőnlétedzés arányát, az mennyire veszi vissza az edzés hatását?

Ez jó kérdés, soha nem próbáltam 10%-on. Ha kellett az erőnlét, akkor inkább drasztikusabb lépéshez folyamodtam és felvittem 35-40%-ra az erőnlétedzéseket, hogy minél hamarabb felmenjen a kondi. De ha mondjuk HO szerint egy játékosod 5%-os erőnlétedzésnél fejlődik 1 héten 0,16-ot, 10%-nál szerintem olyan hú de nagy változás nem lesz. Talán 1 héttel tovább tarthat egy szint növelése.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-17, 05:05

Ha 10 %ra állítom az erőnlétedzés arányát, az mennyire veszi vissza az edzés hatását?
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-11, 14:49

Majdnem így. Az edzést tedd "Általános edzésre" az viszi fel a formát. Az erőnléti edzés arányát vidd le 5%-ra, így forma javító edzést kapnak leginkább a játékosaid.
Azonban csak a szezon végéig lesz ez a lehetőség, mert utána ez az edzés lehetőség megszűnik.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-11, 11:43

Edzésintenzítást állítsd 100%-ra, az erőnlétedzést pedig 20%-ra. Ha maradnak a győzelmek, akkor egy idő után javulnak majd a formáik. Erről többet nem nagyon tudok, ha jók az emlékeim, akkor azon kívül, hogy edzés adsz (azaz játszatod) a játékosaidat, semmi mást nem tudsz tenni ennek javításáért.
Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-10, 22:19

A játékosoknak a formáját hogyan tornászhatom feljebb?
Nagyjából mindnek csapnivaló meg ilyesmi, de a meccseket nyerik, mit kéne tennem?
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-06, 11:49

A résztvevők számától is függ, plusz mindenki véleménye ki lesz majd kérve, hogy milyen legyen a következő idény. Egyelőre két osztályra bontottam a dolgot, de végül lehet Bajnokok Ligája stílusú lesz, azaz csoportokra bontva, vagy bármilyen más.

Erről minden bizonnyal a mostani szezon végén döntünk, ami kb. 2-3 hét.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-06, 09:15

Okés értem
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-06, 09:08

Ezt még nem lehet tudni.Először megvárjuk hogy kialakuljon a mezőny,aztán dől el hogy lesz-e 2. osztály..
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-06, 01:31

Tehát akkor most lesz 1. oszt. és 2. oszt. is?
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások : 88
Csatlakozott : 2010. Nov. 04.

Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty2010-11-04, 22:43

Most kezdted a játékot? Vagy csak nem értesz valamit? Kérdésed lenne a ligával kapcsolatban? Itt felteheted.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések | Segítség - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések | Segítség
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Kérdések | Segítség-
Ugrás: