Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kérdések | Segítség

Go down 
+7
BenceHeim
ATijs
Rooney
carlito
Szabi7
BorLeves
Admin
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-06-20, 20:42

Áhh, az sansztalan. Én leszarom, hogy milyen nemzetiségű a játékos akit megveszek. A 22 játékosom van a keretben 14 különböző nemzetből.
ATijs ötletét viszont meg lehetne valósítani TSI alapján.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-06-18, 20:51

ATijs írta:
Viccet félretéve, nem lehet bevezetni valami 6+5 szabályt itt?
Mondjuk hogy max 5 játékos lehet a kezdőben az alap csapatodból. Valahogy nem ártana az esélyeket közelíteni egymáshoz, mert egyesek majdnem A csapattal lépnek pályára, míg mások max kényszerből tesznek be 1-2 A csapatos embert.

Nekem a középpálya B, az összes többi A, mivel nem tartok cseréket, teljesen feleslegesnek tartom, és amúgysem lehet szerintem másoknál sem megmondani ki alapjáraton A kerettag, mivel a forma miatt ez könnyen változhat. Viszont 6+5 mint nemzetiség szerint az már tetszik Kérdések | Segítség 809413
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-06-17, 14:55

Viccet félretéve, nem lehet bevezetni valami 6+5 szabályt itt?
Mondjuk hogy max 5 játékos lehet a kezdőben az alap csapatodból. Valahogy nem ártana az esélyeket közelíteni egymáshoz, mert egyesek majdnem A csapattal lépnek pályára, míg mások max kényszerből tesznek be 1-2 A csapatos embert.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-06-17, 13:05

BenceHeim írta:
lehet hogy hülyén hangzik de nem tudtam még rájönni :S a Szélső támadásaimat fejleszteni akarom akkor mit kell nlznem egy szélsőnél ? nyilván a játékszervezés és a szélsőjáték alap....de ehez még mi kellene gólszerzés?átadás?
a hattrick szabályzat 5. pontjában (Mérkőzés: az alapok) mindent megtalálsz
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-06-17, 12:39

Szélsőknél a szélsőjáték és az átadás. Ez a kettő minél nagyobb, annál értékesebb, egy erős gólszerzéssel meg még jobb lehet.

Játékszervezés nem annyira számít, hacsak nem középen játszatod, akkor szerintem oda bőven elég egy középszerű jsz.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-06-17, 07:29

lehet hogy hülyén hangzik de nem tudtam még rájönni :S a Szélső támadásaimat fejleszteni akarom akkor mit kell nlznem egy szélsőnél ? nyilván a játékszervezés és a szélsőjáték alap....de ehez még mi kellene gólszerzés?átadás?
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-05-31, 18:26

Mona467 írta:
mit gondoltok, hány fős játékoskeretet éri meg tartani?
Nekem edzővel együtt 24, a 23 játékosból pedig 20 állandó játékban van. Van egy idős sérült (ki lesz rúgva), meg két cserekapus (felesleges, az egyiket kirúgom). Szerintem a 22-24 fős keret az ideális.
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-05-31, 16:47

Egyénfüggő, Becksy ha jól tudom 11+5-el tolja végig a szezonokat. Nálam van ugye a 11 kezdő + 3 edzésre való fiatal, plusz pár gyengébb játékos ha valaki lesérülne az A csapatból. Igazából 20 játékos feletti keret szerintem már felesleges (mondom én, akinek 22 van most), de nálam is lesz egy kisebb szelektálás a szezon végén.


A hozzászólást carlito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2011-05-31, 18:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-05-31, 14:14

mit gondoltok, hány fős játékoskeretet éri meg tartani?
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-04-08, 12:41

Sehogy, azt nem lehet fejleszteni. Edzőknél amúgy azt hiszem szezononként esik 1 szintet ez a képesség.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-04-08, 12:14

srácok 2 dolog..
1.A vezetői képességet hogy tudom a leggyorsabban fejleszteni
2.azt most elfelejtettem m Boldog majd írom ha eszembe jut XD
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-29, 21:28

Átadás, minimum megfelelővel. Amúgy ha árban találsz olcsóbbat, akár remek játékszervezésűt is vehetsz. Mostanában már a jó jsz-űek hasonló árban vannak, mint a remekek.

Figyelj arra is, hogy a 17 éve mellett hány napos. Az is sokat számít, mert ha pár hét múlva már betölti a 18-at, akkor lassabban fejlődik.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-29, 20:40

Szeretnék venni 1 új 17 éves játékost, a jó játékszervezés mellé mit javasoltok mi legyen a 2. legjobb tulajdonsága? Átadás, gólszerzés, védekezés, stb.? Melyik a leghasznosabb? Vagy az a jobb ha több tulajdonság is középszerű?
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-20, 13:12

Köszi. Csak azért kérdeztem, mert vettem egy ideiglenes kapust, és van már több mint 60 gólja pályafutása alatt, tehát régebben végzett el pontrúgásokat.
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-20, 12:44

Nem lehet kapus a pontrúgó. Még régebben lehetett, de egy jó ideje tiltva van ez a funkció.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-20, 11:19

Ha a kapusomnak a legjobb a pontrúgása a csapatban, akkor állítsam be őt pontrúgónak, vagy ennek van valami hátránya? Valakinek van személyes tapasztalata?
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-17, 08:54

Nem nagy, ne számíts hatalmas pénzekre.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-16, 21:58

Felvettem a kellő mennyiséget, kíváncsi vagyok mennyi lesz a különbség.
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-16, 21:50

Kevesebb heti pénzt kapsz a szponzoroktól.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-16, 20:29

Mi a különbség a nincs annyi szóvivő, és a 250 szurkolókénti között? Mert nekem egy van a játék eleje óta.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-16, 17:49

Becksy23 írta:
Butters írta:
Nektek hány szóvivőtök és sportpszichológusotok van?

Szóvivőt 250 szurkolónként kell 1 újat felvenni. A sportpszihologus pedig az önbizalmat javítja (NEM a csapatszellemet! Vagyis azon is javít valamennyit, de szinte semmit), sok értelme nincs tartani. Én azért kabalából tartok egyet.

Köszi, akkor változtatok egy picit Kérdések | Segítség 809413
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-16, 17:40

Butters írta:
Nektek hány szóvivőtök és sportpszichológusotok van?

Szóvivőt 250 szurkolónként kell 1 újat felvenni. A sportpszihologus pedig az önbizalmat javítja (NEM a csapatszellemet! Vagyis azon is javít valamennyit, de szinte semmit), sok értelme nincs tartani. Én azért kabalából tartok egyet.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-16, 17:29

Nektek hány szóvivőtök és sportpszichológusotok van?
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-14, 17:54

bab1987 írta:
Lenne egy kérdésem. Eddig nem nagyon vettem idősebb játékosokat. Megéri 30 feletti játékost igazolni? Bennük lehet még 1-2 jó szezon?

Akik nagy szakik, azt mondják csak oda kell fiatalokat venni, amit edzel. A többi posztra idősebb játékosokat is simán lehet venni, mert azok olcsóbbak, mintha vennél egy 23-24 évest. Plusz, ha 23 évest veszel mondjuk olyan posztra, amit nem edzel és el akarod adni 30 év körül, úgy hatalmas a bukás.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty2011-03-14, 16:39

bab1987 írta:
Lenne egy kérdésem. Eddig nem nagyon vettem idősebb játékosokat. Megéri 30 feletti játékost igazolni? Bennük lehet még 1-2 jó szezon?

Akkor éri meg ha a következő néhány meccsednek nagy a tétje kiesési vagy feljutási szempontból. Ha ígyis-úgyis középmezőnyben vagy, akkor nem éri meg, lényegtelen hogy negyedik, vagy ötödik vagy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések | Segítség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések | Segítség
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Kérdések | Segítség-
Ugrás: