Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kérdések | Segítség

Go down 
+7
BenceHeim
ATijs
Rooney
carlito
Szabi7
BorLeves
Admin
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-14, 14:52

bab1987 írta:
Lenne egy kérdésem. Eddig nem nagyon vettem idősebb játékosokat. Megéri 30 feletti játékost igazolni? Bennük lehet még 1-2 jó szezon?

Én még szezon elején vettem egy 35 éves csatárt világklasszis szinten 60.000eFtért. Lőtt 9 gólt a bajnokságban (házi gólkirály), lőtt egyet a kupában.
Egy gond volt vele: az ötödik fordulóban megsérült, az volt neki kiírva, hogy 4 hetes a sérülése. De mivel, hogy idős ebből a négy hétből több lett, a tizenkettedik fordulóban térhetett vissza, tapasszal. De mondjuk javára legyen mondva: nyolc meccs alatt lőtt kilenc gólt, 66 játékpercenként betalált átlagosan.
Vissza az elejére Go down
bab1987




Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2010. Nov. 11.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-14, 13:20

Lenne egy kérdésem. Eddig nem nagyon vettem idősebb játékosokat. Megéri 30 feletti játékost igazolni? Bennük lehet még 1-2 jó szezon?
Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-13, 18:45

Köszönöm szépen Kérdések | Segítség - Page 2 809413
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-13, 18:29

Fontosak az arányok, amit ki lehet számolni pár oldalon.

Én itt szoktam, egyszerűen beírom mennyi férőhelyet szeretnék bővíteni, ez pedig kiszámolja nekem, hogy milyen arányban bővítsem a különféle részlegeket:
http://simon.givoni.dk/hattrickcal.html

Ez pedig egy komolyabb dolog, beállíthatod a szurkolók hangulatát, a szurkolói létszámod, stb., amivel még pontosabb adatot kapsz:
http://www.hattrickinfo.com/en/tools/stadium

Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-13, 18:00

Max olyan 50000-ért szeretnék stadiont bővíteni! Érdemes mindenféle kevert helyeket vagy csak álló legyen elsőnek, vagy legyen ülő is meg vip meg ilyesmik? Mit éri meg a legjobban annyi pénzért?
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-05, 20:28

Akkor mindenképp, ha a csoportból kiemelkedsz és sok játékosodnak van bizonyos képessége. De amúgy én hanyagolnám.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-03-05, 13:18

A kreatív játék taktikáról mi a véleményetek? Ajánlja vki?
A kezdőmből 8 játékos rendelkezik vmilyen képességgel.
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-02-26, 11:40

Bemész a hattrick-be. Nem az organizerbe, hanem a játékba. Ott bal oldalon lesz menüben egy BEÁLLÍTÁSOK rész, arra katt. Utána jobb oldalon lesz olyan, hogy biztonsági kód. Azt kell megadnod, és a Hattrick Organizer azt kéri majd, nem a hattrickes jelszót.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-02-26, 09:58

Valaki tudna nekem segítséget nyújtani HT Organizer használatában?

Például még nem tudok róla semmit mert csak most töltöttem le. Hogyan lehet a saját csapatomat be "importálni" vagy valami ilyesmi...?
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-01-19, 20:00

Igen, megvárjuk a végét, az eddigi eredményeket majd a héten fogom átírni.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2011-01-19, 16:07

A második FL végeredménye csak a kupa után lesz feltéve az oldalra?
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-30, 14:16

Bálint17 írta:
Kivel kezdek?

A jelenlegi sorsolásban nincs ellenfeled, de mivel Kristóf_Fülöp november 21-e óta nem volt fenn a fórumon, átveszed a helyét, és BSZTA FC-vel fogsz összecsapni az Újoncok kupájában.

Párosítások, szabályok, infók, és dumatopik itt: https://fanaticsleague.hungarianforum.com/f17-ujoncok-kupaja

herni14 írta:
Hogy tudom kihívni a csapatokat?

Ha rámész az ellenfél csapatára, a jobb felső sarokban lesz egy futball cipő és egy labda, erre kattints, majd beállíthatod a mérkőzések típusát (hazai vagy idegenbeli pályán játszol-e, normál vagy kupaszabályokkal).
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-21, 16:41

BorLeves írta:
Becksy23 írta:
Rooney írta:
Engem a csapatszellem feljavítása dolog érdekelne! Valaki valami féle tippet esetleg?

Laza játék, és tarts EGY sportpszihologust.
Hasonló gonddal kűzködöm, nekem több mint 1 sportpszichológusom van... az baj?

Nem baj, csak pénzkidobás. Egyet megéri tartani, többet nem.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-21, 05:39

Becksy23 írta:
Rooney írta:
Engem a csapatszellem feljavítása dolog érdekelne! Valaki valami féle tippet esetleg?

Laza játék, és tarts EGY sportpszihologust.
Hasonló gonddal kűzködöm, nekem több mint 1 sportpszichológusom van... az baj?
Vissza az elejére Go down
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-20, 11:25

Becksy23 írta:
Mona467 írta:
Kiből lehet jó edző?
Tapasztalata remek, és megfelelő vezetői képessége van ??

Abból lehet jó edzőt nevelni, akinek legalább JÓ tapasztalata van, de csak akkor éri meg ha legalább MEGFELELŐ vezetői képessége van. Vagyis a jelöltedből megéri edzőt konvertálni, kb 130 misibe fáj.
Köszi a választ afro
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-19, 18:54

Rooney írta:
Engem a csapatszellem feljavítása dolog érdekelne! Valaki valami féle tippet esetleg?

Laza játék, és tarts EGY sportpszihologust.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-19, 18:54

Mona467 írta:
Kiből lehet jó edző?
Tapasztalata remek, és megfelelő vezetői képessége van ??

Abból lehet jó edzőt nevelni, akinek legalább JÓ tapasztalata van, de csak akkor éri meg ha legalább MEGFELELŐ vezetői képessége van. Vagyis a jelöltedből megéri edzőt konvertálni, kb 130 misibe fáj.
Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-19, 15:35

Engem a csapatszellem feljavítása dolog érdekelne! Valaki valami féle tippet esetleg?
Vissza az elejére Go down
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-19, 12:37

Kiből lehet jó edző?
Tapasztalata remek, és megfelelő vezetői képessége van ??
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-10, 20:56

Én csak gyenge ellenfelek ellen ahol, úgy is biztos a győzelem, illetve olyan meccseken amik nem érdekelnek annyira (pl.: magyar kupa).
Vissza az elejére Go down
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-12-10, 19:58

Ti mikor szoktátok lazára állítani a meccset? Az idény elején addig amíg fel nem megy maxra a csapatszellem, vagy csak a gyenge ellenfelek ellen?
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-11-28, 22:41

carlito írta:
Csatárnál mennyire hátrányos a gyenge átadás? Gólszerzésben jó, de az átadása pocsék. Mennyire befolyásolhatja így a góljait? Ettől még lehet belőle jó támadó? Vagy nem érdemes vele foglalkozni?

Egy gólszerzés szint teljesítményben körülbelül 3 átadás szintnek felel meg egy szimpla csatárnál. Vagyis ha ez egy 17 éves játékos akkor nem gond a pocsék átadás, edzd fel a gólszerzését 13-14-es szintig, esetleg egy-két átadás edzéssel, hogy a középszerűt legalább elérje az átadása.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-11-26, 05:21

Rooney írta:
Ti melyik országra nyomtatok a VB-t illetően?

Én Magyarországra!!! Kérdések | Segítség - Page 2 574807
Mivel Óceániában vagyok és az időeltolódás miatt, ebben a bajnokságban játszom. Így tudtam magunkra szavazni Boldog
Egyébként ezek a pályázati videók szerintem nagyon gagyik lettek. Kis erőbedobással 5x jobbat ki lehetett volna hozni Exclamation
Vissza az elejére Go down
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-11-25, 19:46

Én sem szavaztam Kérdések | Segítség - Page 2 992646
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty2010-11-25, 17:30

én egyikre se szavaztam..Boldog Carlito a kérdésedre a választ nem tudom de azt tudom hogy egy csatárnak az átadásra is szüksége van...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdések | Segítség - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések | Segítség   Kérdések | Segítség - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdések | Segítség
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Kérdések | Segítség-
Ugrás: