Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 FC Hungary United

Go down 
+4
BenceHeim
Butters
Szabi7
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Glenn Glover

Glenn Glover


Hozzászólások : 77
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 37
Tartózkodási hely : London

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-02-16, 11:33

Mi a véleménye a Red Bull elleni mérkőzésről? Ön már elkönyvelte a sikert, ám meglepő javulást mutatott Benceheim menedzser. Ön is meglepőnek találta a feltámadást?
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-02-12, 18:24

Szabi7 írta:
1-0-ra nyertem,hát izzadtan rendesen bmeg.A köv. 3 forduló gyilkos lesz nekem is,ill. a listavezetőnek is.Ha hozom az uccsó 3 meccsemet,bajnok vaok,mivel a 13. fordulóban hazai pályán fogadom az elsőt.
Egyébként érdekes a dolog,a 3. helyezett már 9 pontos hátrányban van..Rohadt erős a bajnokság,ha megtudom nyerni idén is,az nagyon nagy siker lenne..Főleg úgy,hogy idén meglehetne zsinórban a 3. bajnoki címem..
Na mind1,szerdán jön egy kis lazítás Bence ellen,aztán hétvégén ismét gyilkolás lesz.. FC Hungary United - Page 2 992646
kicsit se nagyképű
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-02-12, 16:33

1-0-ra nyertem,hát izzadtan rendesen bmeg.A köv. 3 forduló gyilkos lesz nekem is,ill. a listavezetőnek is.Ha hozom az uccsó 3 meccsemet,bajnok vaok,mivel a 13. fordulóban hazai pályán fogadom az elsőt.
Egyébként érdekes a dolog,a 3. helyezett már 9 pontos hátrányban van..Rohadt erős a bajnokság,ha megtudom nyerni idén is,az nagyon nagy siker lenne..Főleg úgy,hogy idén meglehetne zsinórban a 3. bajnoki címem..
Na mind1,szerdán jön egy kis lazítás Bence ellen,aztán hétvégén ismét gyilkolás lesz.. FC Hungary United - Page 2 992646
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-02-09, 10:50

Sikerült egy szép győzelmet aratni ATijs ellen,és bevallom hogy mivel eléggé tartottam tőle,végül úgy gondoltam hogy játszatok néhány kezdő játékost ellene.
Folytatás a hétvégén..hát mit ne mondjak..az se lesz egy egyszerű meccs..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-02-05, 16:40

2-7 lett végül,továbbra is 2 pont a hátrány a listavezetővel szemben,szval keményen megy a harc.Köv. meccs ATijs ellen az FL-ben,"enyhén" lesz csak kemény.. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-02-05, 15:19

Hát ez vicc..idén szinte az összes meccsemen lesérül legalább 1 játékosom..ettől függetlenül 2-5-re vezetek idegenben..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-22, 17:08

Ismét sikerült nyerni ezúttal 5-2-re idegenben..Most jön 3 lazább meccs,azokat nyerni kell mindenképp..
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-22, 12:23

jó ötlet Boldog hasonló az enyémhez Boldog
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-22, 08:47

Azon kezdtem el gondolkozni az utóbbi napokban,hogy rászánom magam egy elég radikális változtatásra.Eladom a 3 belső kp.-mat,és abból a pénzből,ami kb. 2 000 000 eFT lenne,megerősítem a többi csapatrészt.Utánna meg vennék 3 fiatal kp.-t,és kinevelném őket..Persze ez csak a szezon végén lenne..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-21, 15:21

Először is gratulálnék az elért eredményeihez,a Fanatics liga,és a Fanatics Kupa győzelméhez.Kétség sem férhet ahhoz,hogy neki volt a legerősebb csapata.Talán mondhatom azt is,hogy a visszavonulása pár csapatnak azt is jelenti,hogy ismét megcsillan a remény egy esetleges bajnoki címre.
Végezetül annyit,hogy gratulálok az elért eredményeihez,és sok sikert a továbbiakban..
Vissza az elejére Go down
Kovács Dávid

Kovács Dávid


Hozzászólások : 38
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 45
Tartózkodási hely : Budapest

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-21, 11:15

Hogy búcsúztatná Sombi menedzsert pályafutása végén? Kérem írjon pár szót a sikeres vezetőedzőről.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-15, 16:29

4-0-ra nyertem,2 pont a hátrányom,de a játékosok egyre jobb formában vannak.Előbb-utóbb meglesz az 1. hely,csak kérdés mikor..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-08, 16:44

Nyerni tudtam 1-4-re,ráadásul jövő héten visszatérhet 2 fontos játékosom.Ezzel a győzelemmel feljöttem a 2. helyre,és már csak 2 pont a hátrányom az elsővel szemben.
Szerencsére kilábalt a csapat abból a hullámvölgyből,szval innentől remélhetőleg tarolás lesz..(ismét)..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2011-01-05, 10:35

0-1-re kikaptam,szval eddig tartott a menetelés.Picit bánom,mert ha MOTS-al álltam vna ki,akk. lehet h még a továbbjutás is meglett vna.
Na mind1,jövő héten kezdődhet a Fanatics Kupa..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-30, 17:21

Megnéztem h a csapat hogy teljesített eddig a Magyar kupában.Egész érdekes..30-1-es gólkülönbség 5 meccs alatt..
Bezzeg a bajnokságban.. FC Hungary United - Page 2 495527 Elég kemény lesz innen megnyerni,dehát ez egy alap cél..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-29, 13:14

Köszönöm,jövő héten viszont vszeg télleg kiesek,egy III. osztályú csapat ellen játszok,de legalább plusz bevételhez jutok. FC Hungary United - Page 2 809413
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-29, 11:49

Hoppá, a végén még megnyered az egészet. FC Hungary United - Page 2 574807 Gratulálok.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-29, 10:54

Szabi7 írta:
Ismét sikerült a továbbjutás,ezúttal egy IV. osztályú csapatot vertem 3-1-re. FC Hungary United - Page 2 296625
2 meghatározó játékosom lesérült,szval így pláne bravúr hogy nyertem,ráadásul lőhettem vna még v 2-3 gólt is.. FC Hungary United - Page 2 809413
A köv. körben vszeg már kiesek,de azért így is elértem a célom,és eljutottam a 6. fordulóig.. FC Hungary United - Page 2 743350

Nem semmi eredmény, bár értékelés alapján hatalmas szerencse is, dehát kell az is FC Hungary United - Page 2 809413 Így csúszik még egy hetet a Fanatics Cup, de ha ez az ára hogy közülünk valaki ilyet hajt végre, nem bánom FC Hungary United - Page 2 809413
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-29, 10:45

Ismét sikerült a továbbjutás,ezúttal egy IV. osztályú csapatot vertem 3-1-re. FC Hungary United - Page 2 296625
2 meghatározó játékosom lesérült,szval így pláne bravúr hogy nyertem,ráadásul lőhettem vna még v 2-3 gólt is.. FC Hungary United - Page 2 809413
A köv. körben vszeg már kiesek,de azért így is elértem a célom,és eljutottam a 6. fordulóig.. FC Hungary United - Page 2 743350
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-26, 08:46

Értelek én,csak más kérdés az,hogy ők ezt tudják-e..
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-25, 23:44

Szabi7 írta:
Alap esetben én is így gondolnám,dehát ez van.A mostani ellenfelem is MOTS-al állt ki ellenem,hiába van erősebb csapatom.Vszeg az a 0-4 most felbátorította őket,és mindenki rámegy a "Játéktördelés-Ellentámadás ill. MOTS" kombóra,mert hát lesz ami lesz alapon hátha elkapnak..
És vhol igazuk is van,mert pl. tavaly aki megpróbált ellenem támadni,azt csúnyán megruháztam 4-5 góllal..Idén az első meccsemen az egyik riválisom is támadott,kapott 4 gólt..
Tiszta Barca feeling..Ha megpróbálnak "játszani" ellenem,abból csúnya verés lesz,ha pedig megakarják "folytani" a játékot,akk. meg szenvedés..
Na mind1,eddig szinte csak az "Alap" taktikát használtam,de elkell kezdenem taktikázni..

MOTS-ot csak a legelvetültebb debilek használják játéktördeléssel vagy ellentámadással.... MOTS lényege hogy a középpályát erősíti, míg az ellentámadás taktika gyengíti, mert annak lényege a kevés birtoklás (40% körül optimális). A kettő kizárja egymást, ez kb akkora debilség mint amikor mi probálunk egy meccsen át beadásra játszani úgy hogy mondjuk Owen és Rooney is másfél fejjel alacsonyabb az ellenfél védőjénél.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-25, 22:13

Alap esetben én is így gondolnám,dehát ez van.A mostani ellenfelem is MOTS-al állt ki ellenem,hiába van erősebb csapatom.Vszeg az a 0-4 most felbátorította őket,és mindenki rámegy a "Játéktördelés-Ellentámadás ill. MOTS" kombóra,mert hát lesz ami lesz alapon hátha elkapnak..
És vhol igazuk is van,mert pl. tavaly aki megpróbált ellenem támadni,azt csúnyán megruháztam 4-5 góllal..Idén az első meccsemen az egyik riválisom is támadott,kapott 4 gólt..
Tiszta Barca feeling..Ha megpróbálnak "játszani" ellenem,abból csúnya verés lesz,ha pedig megakarják "folytani" a játékot,akk. meg szenvedés..
Na mind1,eddig szinte csak az "Alap" taktikát használtam,de elkell kezdenem taktikázni..
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-25, 20:33

Szabi7 írta:
Match of The Season-A szezon legfontosabb mérkőzése

Egyszóval mindenki ilyen mentalitásban fogja pályára küldeni a csapatát ellenem..(ill. már tették is..)[/b]

Ez hülyeség, vagy hülyék az ellenfelek. A közvetlen riválisok persze hogy így állnak fel, de az alsóháznak tökéletes a laza játék ezekre a meccsekre.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-25, 19:26

Match of The Season-A szezon legfontosabb mérkőzése

Egyszóval mindenki ilyen mentalitásban fogja pályára küldeni a csapatát ellenem..(ill. már tették is..)[/b]
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty2010-12-25, 18:12

Szabi én a rövidítéseket nem nagyon ismerem , szóval lécci írd le mit jelent a MOTS . Boldog
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





FC Hungary United - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
FC Hungary United
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wazza United FC
» Tono's United
» Atijs United FC
» BorLeves United
» Mitko United FC

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Csapatok-
Ugrás: