Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 BorLeves United

Go down 
+5
ATijs
carlito
Szabi7
BorLeves
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-06-21, 14:49

Az utolsó fordulóban óriási rangadón dől el, hogy 4. vagy 5. lesz a csapat. Szerintem meglesz a 4. hely BorLeves United 809413
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-06-05, 13:31

Kovács Dávid írta:
1-1-et játszott Carlito menedzserrel, hogy vélekedik az ellenfél csapatáról, menedzseréről? Milyen céljai maradtak a csapatnak ebben az idényben?
Egy erős csapat ellen játszottunk. Maximálisan elégedett vagyok a csapatommal, sikerült a végén betalálni és elhozni az 1 pontot. A célok nem változtak, a középmezőnybe szeretnénk végezni, ami minden bizonnyal sikerülni is fog.
Azt hiszem óriási fejlődésen megy keresztül a csapat, pár éven belül akár már a feljutás is a terveink között szerepelhetne.

A bajnokságunkban legutóbb a listavezetővel mérkőztünk meg és éppen, hogy nem sikerült pontot vagy pontokat rabolnunk idegenben. 4-3 ra kaptunk ki, köszönhetően a csapatkapitányunk eltiltásának és másik védőjátékosunk sérülésének. Biztos vagyok ha a legjobb 11 el játszottunk volna nem kaptunk volna ennyi gólt... Ezzel a vereséggel az 5. helyre zuhantunk vissza, de a szezon végén akár a 3. hely, esetleg a 2. hely is látótávolságban van. 1-2 éven belül itt is a feljutásért szeretnénk küzdeni.

Más örömhírrel is szolgálhatok: Az ificsapatunk is nagyszerűen teljesít a kezdeti nehézségek után. 16 csapatos bajnokságban jelenleg a 4. helyet foglalja el a csapat. Több fiatal játékos is feljutott már a nagy-csapatba, köztük Marvinnal a jövőben is számolni szeretnénk a középpálya közepén. De Nguyễn Trung Tiệm, a csapat ékköve is lehet, ha hasonló ütemben fejlődik majd tovább. Fél év múlva tölti majd be a 17. életévét, jó játékszervezésre, jó gólszerzésre és megfelelő átadásra fejlődhet. Jelenleg a támadószerepkörben szerepel, de később középpályást szeretnénk belőle faragni.

A vezetőség egy szélső-védő szerződtetésén gondolkodik, de konkrét ajánlatot még nem tettünk senkire.
Vissza az elejére Go down
Kovács Dávid

Kovács Dávid


Hozzászólások : 38
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 45
Tartózkodási hely : Budapest

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-06-02, 19:47

1-1-et játszott Carlito menedzserrel, hogy vélekedik az ellenfél csapatáról, menedzseréről? Milyen céljai maradtak a csapatnak ebben az idényben?
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-04-27, 19:39

carlito írta:
Így értem. Én tovább edzeném a nagycsapatban, ha szánnál rá időt elég szép pénzt lehetne szerezni vele. 20-21 évesen ha minimum ragyogóra-lenyűgözőre felvinnéd a játékszervezését, 3-4-500 millió körüli pénzt jósolnék (nem kizárt, hogy még több), ha eladnád mikor felviszed, szerintem szerencsével olyan 100-200 millió között menne el, de akkor is egy remekre okosabb lenne felvinni.
Kösz a választ, remélem h be fogja váltani a reményem BorLeves United 809413
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-04-27, 19:33

Így értem. Én tovább edzeném a nagycsapatban, ha szánnál rá időt elég szép pénzt lehetne szerezni vele. 20-21 évesen ha minimum ragyogóra-lenyűgözőre felvinnéd a játékszervezését, 4-5-600 millió körüli pénzt jósolnék (nem kizárt, hogy még több), ha eladnád mikor felviszed, szerintem szerencsével olyan 100-200 millió között menne el, de akkor is egy remekre okosabb lenne felvinni.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-04-27, 19:19

carlito írta:
Melyiket is akarod eladni? A jó gólszerzésű/jó játékszervezésűt? És pontosan hány éves?

A kérdés, hogy a jó gólszerzésű/játékszervezésű és megfelelő átadással rendelkező 16 éves játékosomat majd eladjam, vagy inkább építsem be a csapatba? (játékszervezést edzem)
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-04-27, 19:15

Melyiket is akarod eladni? A jó gólszerzésű/jó játékszervezésűt? És pontosan hány éves?
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-04-27, 13:58

Egyik ifim jó gólszerzésre és játékszervezésre fejlődhet, megfelelő átadás mellett cheers
Játékszervezést edzek, szerintetek csináljak belőle egy király kp-t, vagy adjam el sok pénzért? BorLeves United 574807
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-04-07, 20:24

És ki is estünk 5-0ra...
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-30, 18:40

Könnyed siker a 2. körben, a 3. fordulóban nem lesz sok esélyünk, 4ed osztályú ellenféllel szemben.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-27, 21:55

Az 1. fordulóban, egyik riválisommal játszottam 3-3as döntetlent. Tavaly előttünk végzett a csapat, így elégedettek lehetünk, bár már győzelmet is ünnepelhettünk ellenük 1x. Következő fordulóban bot ellen győzelem az elvárás Boldog Továbbra is a 4. hely a cél, ami nem lesz egyszerű, de küzdeni fogunk.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-23, 19:41

8 null ra nyertem, a 7végén is győzni kell a bajnokságban, az már egy nehezebb lesz...
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-20, 17:55

Nagyon jó kis edző lesz. Én most egy remek/megfelelőt vettem, mert már kell a váltás, amúgy még mindig a régi jó/csapnivaló van (még egy ideig az is marad).
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-20, 17:18

Igazoltam 1 jó tapasztalatú és megfelelő vezetői képességű játékost, megfelelő lesz, h edzőt neveljek belőle? BorLeves United 809413
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-16, 22:28

Nagyon csalódottak vagyunk a mérkőzés után. Egy erősebb ellenfél ellen sokáig vezettünk, majd a hajrában 2 gólt is bekaptunk ami a vesztünket okozta. Szép sorozat ért véget, (több mint 6 meccses győzelmi sorozat) de a lényeg h bent maradtunk a bajnokságunkban és új célokat tűzhetünk ki. Továbbra is a Fanatics league 2. osztályának középmezőnyébe várom a csapatot, a bajnokságban pedig el szeretnénk csípni a 4. helyet. Nagyon jó a hangulat a csapatnál és a szurkolók is mellettünk állnak kell ennél több a boldogsághoz?BorLeves United 809413
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-11, 16:28

Tehát jobban megéri mint rögtön edzőt venni
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-10, 20:59

Én anno egy jó tapasztalatú játékost vettem (tehát belőle csak jó edzőt lehetett faragni) 35 év körül, ő kb. 110-120 millióból lett edző. Megfelelő edző nem tudom mennyi lehet, talán 40-50 millióból már lehet is.

Viszont lassan már nekem is kéne új. BorLeves United 574807
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-10, 20:48

Kösz a választ...
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-09, 21:57

Egy szezont kell minimum nálad játszania valakinek, hogy edző legyen ha jól tudom.

A játékost meg 20-21 éves kor körül érdemes eladni, addiga felmehet elég jóra.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-03-09, 20:54

6. lettem a bajnokságomban, kicsit sajnálom h még így is osztályzót kell játszanom :o azt hittem h csak az utolsó 2 nek kell... Sebaj nyerni kell, végül is nagyon jó kis sorozatban vagyok. (6meccs veretlen, 5 meccs győzelem) A bajnokság végére le tudtam győzni az 5. és 4. et is, amin nagyon meglepődtem. A Fanatics leagueban is jól megy a foci, a 2. sorral.

Van 1 kiemelkedő és 1 nagyszerű játékszervezésű, 19 éves kp-m, Ti mit javasoltok mikor adjam el őket?

A másik dolog az edző kérdés, lassan váltanom kéne, de ha megveszek 1 megfelelő játékost, hány évig kell nálam játszania, h edzőt nevelhessek belőle és mennyi pénzt kell még ráfordítani?
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-02-24, 21:54

Az igazat megvallva nem számítottam erre az eredményre. Fantasztikus volt számunkra az utóbbi 1-2 hét. Három meccsből 7 pontot szereztünk meg. A csapaton belül nagyon jó a hangulat, kezdünk összekovácsolódni. A bajnokságban 2-0 ról fordítottunk, elképesztő 2-6 ra. Ezek után pedig a komplett 2. csapatunkkal értünk el egy könnyed sikert. Továbbra is küzdeni fogunk, a Fanatics ligában szeretnénk a középmezőnyben végezni, ami nem lesz egyszerű egy ilyen nehéz bajnokságban.
Vissza az elejére Go down
Glenn Glover

Glenn Glover


Hozzászólások : 77
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 37
Tartózkodási hely : London

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-02-23, 23:49

Könnyed siker a Strive ellen, erre számított? Milyen céljai vannak az idei szezonban?

Kérem értékelje a Strive FC elleni mérkőzést.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-02-18, 16:06

Örülök, h végre sikerült lezárnunk egy 6 mérkőzéses nyeretlenségi sorozatunkat. Nem kérdés, hogy az egyik leggyengébb és legrutintalanabb csapat vagyunk a ligában. Saját bajnokságunkban sem tartozunk az élmezőnyhöz, de a bent maradást sikerül majd kiharcolnunk, az eddig elértek alapján. A mérkőzés nagy részén jól játszottunk. Sajnálatos módon viszont Zombori László sérülést szenvedett, legalább 2 hét kihagyásra számítunk. Sokszor tapasztaltuk már, hogy az utolsó 10 percben vesztünk pontot, vagy éppen pontokat. Erőnlétileg nehezen bírjuk az ehhez hasonló meccseket, koncentrációs problémák is fellépnek. Ezen mindenképpen javítanunk kell. Egyértelmű számunkra, hogy le vagyunk maradva, de keményen fogunk hajtani, hogy igazi nagy csapat lehessünk egyszer.
Vissza az elejére Go down
Glenn Glover

Glenn Glover


Hozzászólások : 77
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 37
Tartózkodási hely : London

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2011-02-16, 11:38

Jól játszott a csapata, mégis pontot mentettek önök ellen. Mit gondol, mi a csapat leggyengébb pontja? Kérem értékelje a Kopters elleni összecsapást.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty2010-12-13, 09:48

A következő kupafordulóban semmi esélyem nem lesz, az jó ha laza játékra állítóm, vagy maradjon csak az átlagos hozzáállás? A csapatszellemem nem a legjobb éppen...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BorLeves United Empty
TémanyitásTárgy: Re: BorLeves United   BorLeves United Empty

Vissza az elejére Go down
 
BorLeves United
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Atijs United FC
» FC Hungary United
» Mitko United FC
» Wazza United FC
» Tono's United

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Csapatok-
Ugrás: