Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2010. Nov. 11.

Padragkút FC Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padragkút FC   Padragkút FC Empty2011-03-30, 10:40

Régen jelentkeztem már már a csapatot érintő értékeléssel,most megteszem. Sikerült VI. osztályból selejtező nélkül feljutnom egy igen kemény, kiegyenlített V osztályba. A szezonban sajnos nagyon meg kell küzdenem még a selejtezős helyek megszerzéséért is. Ha nem sikerül kivívnom a bennmaradást akkor sem leszek elkeseredve.
Ami a stadiont illeti 40000ről 55000re sikerült bővítenem az arénát. Voltak játékosmozgások is a holtszezonban.
3 rutinos róka érkezett a csapathoz:Afonso Caxias középhátvéd,Alain Antonio kapus,Jan Thorbeck csatár személyében.Voltak távozók is:Boris Breed kapus Slavoj Nevřivý csatár Boris Davidov középpályás máshol folytatja pályafutását. A továbbiakban középpályás edzésről védő edzést helyezem előtérbe meglátjuk mi sül ki belőle. Ami a bajnokságot illeti egyből rangadóval kezdtem kiegyenlített mérkőzésen minimális 2-1es vereséget szenvedtem a szintén frissen feljutó FC Pocsolyától. A Nemzeti kupában az 1. fordulóban bot csapatot vertem 9-0ra, a mai 2. körben hatod osztályú ellenfelemet fektettem két vállra sima 5-1el. Szeretném túlszárnyalni egyéni rekordomat, meg szeretném élni az 5. kört a kupában, bízom benne h sikerül.
Hát ennyi lenne röviden az elmúlt kb. 1hónap történése.