Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Büntetések | Kitiltások

Go down 
+4
BenceHeim
Rooney
Becksy23
Admin
8 posters
SzerzőÜzenet
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-21, 20:12

srácok Dimi nem fogadta el a kihívást :S kihívtam nem fogadta el..ő ki se hívott szoval lekötök egy edzőmeccset !
Vissza az elejére Go down
bab1987




Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2010. Nov. 11.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-21, 14:04

Wazza United FC kötött már le meccset nem tudom kihívni. Kicsit ludas vagyok benne én is, hétvégén voltam itthon, amikor meg ki akartam hívni már nem tudtam.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-08, 21:34

Mitko United kizárva, ellenfelei nyugodtan kössenek le barátságos meccset. 3-0-lal veszti Mitko a hátralévő mérkőzéseit.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-08, 15:12

Mitko United nem fogadta el a kihívást és már nincs is rá lehetősége, mert nemzetközi barátságos meccset már nem lehet lekötni. Ezért lekötök egy barátságos meccset. Sajnálom :/
Vissza az elejére Go down
bab1987




Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2010. Nov. 11.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-07, 14:47

Kicsit megkésve de tegnap délután kihívtam Kopterst. Remélem elfogadja estig, mert ha nem akkor sajnos barimeccset kell lekötnöm. De vállalom a pontlevonást.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-06, 19:15

Szerintem, ha ezt sem fogadja el akkor sajnos Mitkot ki kell, hogy zárjuk. Muszáj szigorúan büntetni, a szabályzat legfontosabb pontja, hogy a MECCSEK LE LEGYENEK KÖTVE.
Vissza az elejére Go down
BorLeves

BorLeves


Hozzászólások : 70
Csatlakozott : 2010. Nov. 06.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-06-05, 10:57

Én is, mint bab1987 kedd estéig várok, Mitko Utd. re. Én már kihívtam (idegenben játszóként). Ha nem fogadja el, le kell kötnöm egy bari meccset, hogy ne veszítsek edzést....
Vissza az elejére Go down
bab1987




Hozzászólások : 18
Csatlakozott : 2010. Nov. 11.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-31, 12:13

Mitko United még nem fogadta el a kihívást. ha este 8ig nem fogadja el, lekötöm mással a barimeccsemet, vállalva ezzel egy esetleges pontlevonást. Nem szeretnék edzést bukmi, főleg most h két fiatal védőm bekerült HT adatbázisba.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-25, 11:26

Na megcsináltam a frissítést, ebben a fordulóban egy mérkőzést nem kötöttek le a felek. Szankciók:
- Tono's United: Figyelmeztetés
- Mikto United FC: - 3 pont, következő alkalommal KIZÁRÁS! (sajnálom, mert az "őszi" szezonban nem voltak ilyen gondjai...)
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-21, 11:22

jolvan most már mukodik nálam is Büntetések | Kitiltások 809413
Vissza az elejére Go down
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-20, 12:16

Becksy23 írta:
BenceHeim írta:
Becksy lehet én vagyok a tatamó de nézem a tabellás oldalt és nem látom frissítve :S 2 hete csak 7 pontom van és ár ha jól számolom 13 -nak kéne lenni :S vagy már máshol írjátok ? Büntetések | Kitiltások 238687

Nem tudom mi a baj nálad, nálam jó. Másnál esetleg még van ilyesféle probléma?
Nálam is jó!
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-20, 06:44

BenceHeim írta:
Becksy lehet én vagyok a tatamó de nézem a tabellás oldalt és nem látom frissítve :S 2 hete csak 7 pontom van és ár ha jól számolom 13 -nak kéne lenni :S vagy már máshol írjátok ? Büntetések | Kitiltások 238687

Nem tudom mi a baj nálad, nálam jó. Másnál esetleg még van ilyesféle probléma?
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-19, 13:09

Becksy lehet én vagyok a tatamó de nézem a tabellás oldalt és nem látom frissítve :S 2 hete csak 7 pontom van és ár ha jól számolom 13 -nak kéne lenni :S vagy már máshol írjátok ? Büntetések | Kitiltások 238687
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-18, 20:21

Tabella frissítve, egy-két büntetés:

- BSZTA FC és Wazza United: figyelmeztetés, következő hiba pontlevonással jár!

- Mitko United : -3 pont

- Továbbá, többet nem fogadom el azt az indokot hogy nem hívott ki a másik, de ő van hazaiba. A cél a meccs lekötése, és NEM CSAK a hazai dolga a másik kihívása, ha az nem teszi meg akkor a másik csapat hívja ki.
Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-16, 12:59

Okés, sry!
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-16, 09:56

Itt a fórumon lett beírva hogy folytatódik, reméltem hogy mindenki figyeli annyira a fórumot hogy ne legyen ebből gond, de tegnap küldtem mindhármotoknak üzenetet Hattrick-en is. Akkor sajnos a következő meccsedet bukod, de pontot úgy érzem nem vonunk le, csak a jövőben figyelj egy picit jobban (16-ból 13-an tudták hogy folyt köv).
Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-15, 18:05

Bocsi, de nem nagyon vágom h hova lett írva h folytatódik a FL.
És amúgy most nekem van lekötve barátságos meccsem, ilyenkor mit kéne tenni?
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2011-05-15, 10:51

Wazza United FC, Mitko United FC és Kopters: nem kötötték le a mérkőzést, ezért figyelmeztetésben részesülnek.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások : 88
Csatlakozott : 2010. Nov. 04.

Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty2010-11-04, 22:02

A ligában büntetést, például pontlevonást, vagy kitiltást kapó csapatokról itt tájékozódhattok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Büntetések | Kitiltások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Büntetések | Kitiltások   Büntetések | Kitiltások Empty

Vissza az elejére Go down
 
Büntetések | Kitiltások
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Tudnivalók :: Szabályok | Hírek-
Ugrás: