Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 FC Hungary United

Go down 
+4
BenceHeim
Butters
Szabi7
Admin
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-06-25, 17:35

Köszönöm,dehát végülis szép eredmény,ahhoz képest hogy idén télleg nem az eredmény volt a fő szempont.
Ami viszont örömteli,az az,hogy a saját nevelésű játékosom gólkirály lett.. FC Hungary United 743350 Szélső létére..
A tervek jövőre..
-A legendás kp.-mat eladom,egyrészt mert viszonylag szép pénzt kapok érte,másrészt meg a fizetése heti 24 milla,ami sok,és így anyagilag nem tudok 1-ről a 2-re lépni..
-A stadiont kibővítem 55 000-re,így a meccs bevételek is jóval megfognak nőni..
-A fiatalokat szépen feleddzem,aztán a köv. szezon végén eladok 1-2-őt,amiből ismét pénzhez tudok jutni..

Kb. így ennyi lenne,sajnos a köv. szezon is rámegy a csapat építésre,mivel eléggé buta dolog volt megtartani az erős középpályásokat.Így anyagilag eléggé haza vágódtam,dehát mostanra azért stabilizálni tudtam a dolgokat,"jövőre" pedig jöhet a megerősödés anyagi szempontból.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-06-25, 15:34

sajnálom hogy nem jött össze Szomorú de le a kalappal FC Hungary United 296625 jól teljesítettél az idén FC Hungary United 992646
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-06-25, 08:16

Na,a mai napon jön a bajnoki döntő.Aki nyer,az lesz a bajnok,bár az ellenfélnek az X is jó,szval mindenképp nyerni kell hazai pályán..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-06-18, 15:23

A mai fordulóban sikerült 8-0-ra nyernem,a listavezető pedig hazai pályán döntetlent játszott,így bejöttek a számításaim.Az utolsó fordulóban hazai pályán fogadom a listavezetőt,1 pont a különbség,és ha nyerek,akk. bajnok vagyok..
Ez pedig azt is jelenti,h Butters ellen a lehető legtartalékosabb csapattal fogok kiállni,mivel bajnok már nem lehetek,a második hely meg szinte már megvan,ezért nem érdemes kockáztatni..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-06-05, 11:18

Mivel már rég írtam ide,ezért írok egy kis összefoglalót.

A tegnapi bajnokin 1-0-ás vereséget szenvedtem,ezzel 3 pont a hátrányom a a listavezetővel szemben.Jelenleg a helyzet úgy áll,hogy az utolsó 3 bajnokimból mindet megkell nyernem,mivel csak így lehet esélyem arra hogy bajnok legyek.
A köv. 2 fordulóban ráadásul úgy kellene nyernem,hogy a gólkülönbségem is feljavuljon,mivel ebben is hátrányban vagyok,nem is kicsit,de van rá sansz hogy ez javuljon.
Ha minden jól megy,az utolsó fordulóra marad a 3 pontos különbség,és ekkor fogadom hazai pályán a listavezetőt,szóval egy elég kemény meccs lesz az.
De ha mégse sikerülne,akkor se gond,hisz idén amúgy se volt elvárás a bajnoki cím..

Az FL.-ben sajnos buktam,hazai pályán emberelőnyben 1-4..No comment..6 pont a hátrány,Becksy bajnok lesz,de az ezüst is szép eredmény..(Már ha megtudom tartani..)

Az igazolásokkal kapcsolatban..

Tegnap igazoltam 2 tehetséges ifi-t..

Tomás Galán (323029242)
Venezuela 17 éves és 11 napos, következő születésnap: 2011-09-14
Forma: megfelelő, erőnlét: középszerű
Szimpatikus fickó, aki temperamentumos és egyenes.
Tapasztalata katasztrofális, és gyenge vezetői képessége van.
Tulajdonos: FC Hungary United (2011-06-04 óta)
TSI: 1 610
Fizetés: 113 eFt/hét, a 20%-os prémiumot is beleértve

Jelenlegi képességek
Védés: 1/20 katasztrofális
Védekezés: 4/20 gyenge
Játékszervezés: 6/20 megfelelő
Szélsőjáték: 4/20 gyenge
Átadás: 5/20 középszerű
Gólszerzés: 6/20 megfelelő
Pontrúgás: 2/20 pocsék


Michael Mayr (323031385)
Austria 17 éves és 13 napos, következő születésnap: 2011-09-12
Forma: megfelelő, erőnlét: gyenge
Kedves fickó, aki kiegyensúlyozott és becsületes.
Tapasztalata katasztrofális, és gyenge vezetői képessége van.
Tulajdonos: FC Hungary United (2011-06-04 óta)
TSI: 730


Jelenlegi képességek
Védés: 1/20 katasztrofális
Védekezés: 3/20 csapnivaló
Játékszervezés: 6/20 megfelelő
Szélsőjáték: 3/20 csapnivaló
Átadás: 5/20 középszerű
Gólszerzés: 5/20 középszerű
Pontrúgás: 2/20 pocsék


Terveim szerint a szünetben elfogom adni a jelenlegi legerősebb kp.-mat,belőle veszek egy szélsőt.
Az ifi-ből is tudok húzni majd egy kp.-t,akinek a jsz.-e megfelelő lesz,17 évesen,sajnos az átadása nem lesz vmi jó,dehát ez van.Ha még marad pénzem,akk. a stadiont is kibővítem,jó lenne legalább egy 50 000-re..De,erre sztem picit később kerül sor..

Na kb. ennyi lenne.. FC Hungary United 2135171262
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-05-25, 12:49

Köszönöm.. FC Hungary United 809413 FC Hungary United 26793
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-05-25, 11:51

szép volt a Szabi FC Hungary United 26793 grat FC Hungary United 296625
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-05-11, 09:49

Hosszú idő után sikerült megint legyőzni Becksy-t,így pedig a tabellán picit közelebb kerültem hozzá.Bár,véleményem szerint ez a győzelem inkább a presztizs miatt volt fontos,a bajnoki cím ugyanis sztem az övé lesz,bár ki tudja.. FC Hungary United 809413

A "saját" bajnokságomban is sikerült felzárkózni 1 pontra,így érdekes lesz a hátralévő pár forduló,bár előzetesen arra számítottam h idén nem a bajnoki címért fogunk küzdeni..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-04-06, 09:43

Na,0-1-re tudtam nyerni idegenben,ami egy szép eredmény véleményem szerint,hisz azért egy jó csapat ellen tudtam nyerni. FC Hungary United 743350
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-03-26, 20:49

Szabi7 írta:
ez az év rámegy a csapat építésre,ezért az eredmény idén másodlagos.

Nálam is pontosan ugyan ez a helyzet FC Hungary United 809413
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-03-26, 18:08

3-0-ra vert a tavalyi bajnok,ráadásul a meccs nagy részét sajnos 10 emberrel kellett végigtolni.De mint már mondtam,ez az év rámegy a csapat építésre,ezért az eredmény idén másodlagos.
Vissza az elejére Go down
Kovács Dávid

Kovács Dávid


Hozzászólások : 38
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 45
Tartózkodási hely : Budapest

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-03-08, 12:52

Az ön játékosa, Wolfgang Schopf lett a hónap játékosa. Gratulálunk!

FC Hungary United Trophy
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-03-05, 16:35

6-3-ra kikaptam,ezzel 2. lettem.A biztató azt,hogy egész jó értékelések vannak,ha szépen megeddződik a 2 fiatal kp.-m,ill. majd ha veszek egy jó kis szélsőt,akk. egész jó kis csapat lesz ez.
A köv. szezon rámegy a csapatépítésre,de mindenképp megéri,hiszen hosszabbtávon meglesz majd az eredménye..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-03-05, 08:33

Utolsó forduló,2 pont a hátrányom az elsővel szemben,egyszerű a képlet.Nekem mindenképp nyernem kell..Azt azért hozzátenném,hogy kicsi a valószínűsége annak,hogy én ma bajnok leszek..
Jövőre pedig egyértelmű a dolog..Anyagilag megkell szedni magamat,a kp.-t fejleszteni,aztán az azutáni szezonban összeállhat egy ütős csapat..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-03-01, 11:59

Eladtam a 2 meghatározó kp.-mat,és vettem egy csatárt,ill. egy szélső hátvédet.Szeretnék még majd venni egy szélsőt is,csak hát elfogyott a "della",így ez még várat magára..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-24, 07:54

Mindenképp azon leszek hogy legyen tétje annak a meccsnek,egyszóval nyerni akarok az összes mérkőzésemen addig,mert csak így lehet esélyem arra,hogy befogjam Becksy-t.
A BSZTA elleni meccsről annyit,hogy előzetesen tartottam tőlük,hisz egy nagyon jó erőkből álló csapat,így mindenképpen komolyan vettem a meccset.Arra ugyan nem számítottam hogy ekkora különbséggel nyerni tudok majd,de mindenképp bíztam a 3 pontban.



Vissza az elejére Go down
Glenn Glover

Glenn Glover


Hozzászólások : 77
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.
Életkora : 37
Tartózkodási hely : London

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-23, 23:45

A hétközbeni sikerével újra az elit futball élén találta magát, és elsőszámú üldözője lett a Sopron Citynek. Még hosszú a bajnokság, ám ne felejtsük, hogy az utolsó fordulóban önök ketten egymással fognak játszani.

Mit gondol, lesz-e tétje még annak a találkozónak? Kérem értékelje a BSZTA elleni összecsapást.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-20, 16:24

Az inkább heti 54,és azért is adom el az egyik kp.-mat,mert már nem futja,ill. abból a pénzből csatárt készülök venni.. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-20, 13:54

Azt nem értem hogy futja neked a 4 középpályásnál heti 45ezerre, de nem tudsz venni egy értelmes csatárt? Az ellenfeleid mind csak védekezni tudnak és így szopatnak, mert nem elég jó a támadásod. Ahogy nézem kiemelkedő a legjobb csatárod, ezzel pedig nehéz virgonckodni, főleg szélső nélkül.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-19, 16:17

Na,az idei szezonnak lőttek.2-1 kikaptam,5 pont a hátrány..Megpróbálom a lehetetlent,nem fogom feladni,de nagyon nagy valószínűséggel nem lesz meg a 3. bajnoki cím..A szünetben meg erősíteni kell..
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-19, 16:04

Ha vhogy ma nyerni tudnék,akkor meglehet a bajnokság,a jövő heti meccs valóban kemény lesz,de hazai pályán sztem letudom hozni.Az uccsó meccs se lesz egyszerű,de ott is kötelező a 3 pont.
Az meg hogy milyen értékelést kapsz..Majd meglátjuk mi a helyzet az egymás elleni meccsünkön.. FC Hungary United 809413

Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-19, 15:47

Ahogy nézem elég szar helyzetben vagy, most is ixre állsz, ráadásul a 13. fordulóban játszol az elsővel, a csoportelsőségért, de ajándékba az utolsó fordulóban még idegenbe mész a harmadikhoz FC Hungary United 809413 Na ilyenkor lesz kár az elején elhullajtott pontokért. FC Hungary United 211508
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-19, 15:41

Szabi a mai meccsemnek nézd majd meg az értékelését, és őszintén mond meg ha szemben állnánk egymással, milyen eredmény születne FC Hungary United 809413 53. perc, 5-0 a második ellen, azt hiszem lesznek itt szép adatok FC Hungary United 809413
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-16, 15:13

Szabi7 írta:
Természetesen én vagyok a hibás amiatt,hogy csak 1:1 lett.Nem vettem komolyan ellenfelemet,így egy jóval gyengébb csapatot küldtem fel ellene,mint pl. ATijs ellen.
Az utolsó percekre sajnálatosan még emberhátrányba is kerültem,így a győzelem már akkor elúszott.
Ettől függetlenül senkiben ne legyen kétség afelől,hogy ha ezt a meccset komolyan veszem,akkor hülyére tudtam volna verni Bence csapatát. FC Hungary United 809413
Végül annyit,hogy ugyan sajnálatosan elvesztettem 2 pontot,de még mindig a bajnoki cím a legfőbb célom.. FC Hungary United 809413

khhmmm....
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty2011-02-16, 14:23

Természetesen én vagyok a hibás amiatt,hogy csak 1:1 lett.Nem vettem komolyan ellenfelemet,így egy jóval gyengébb csapatot küldtem fel ellene,mint pl. ATijs ellen.
Az utolsó percekre sajnálatosan még emberhátrányba is kerültem,így a győzelem már akkor elúszott.
Ettől függetlenül senkiben ne legyen kétség afelől,hogy ha ezt a meccset komolyan veszem,akkor hülyére tudtam volna verni Bence csapatát. FC Hungary United 809413
Végül annyit,hogy ugyan sajnálatosan elvesztettem 2 pontot,de még mindig a bajnoki cím a legfőbb célom.. FC Hungary United 809413
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





FC Hungary United Empty
TémanyitásTárgy: Re: FC Hungary United   FC Hungary United Empty

Vissza az elejére Go down
 
FC Hungary United
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wazza United FC
» Tono's United
» Atijs United FC
» BorLeves United
» Mitko United FC

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Csapatok-
Ugrás: