Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Goddess megmondja - TV

Go down 
+3
BenceHeim
Peter Goddess
carlito
7 posters
SzerzőÜzenet
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-25, 12:49

Gondolom mivel nem volt forduló, ezért majd csak ha folytatódik a bajnokság.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-24, 20:11

Peter Goddess írta:
találkozunk a jövő héten

Mikorra várhatjuk?? Goddess megmondja - TV 809413 Goddess megmondja - TV 296625
Vissza az elejére Go down
Rooney

Rooney


Hozzászólások : 39
Csatlakozott : 2010. Nov. 10.
Életkora : 32

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-19, 12:09

Megérdemelt győzelem volt a Padragkúti siker.

Egyrészt kis átalakításon ment keresztül a csapatom, 3 meghatározó játékos is elhagyta a klubot.

Másrészt a jobb oldali védelmem kicsit kihagyott, mivel a frissen igazolt Jürgen Henning Moraw lesérült a mérkőzés 2. percében és az amúgy stabil kezdő jobboldali védőm: Ginés Burón is sérült volt. Ebből következően a !még! nem túl acélos ifi csapatból felhozott Rácz Jánosnak kellett volna helyt állnia a rangadón, ami hát az eredményen is látszik, hogy nem úgy sikerült ahogy ő ezt elképzelte.

Sajnos ez így alakult, a csapatom és én várjuk a további mérkőzéseket, eddig nagyon jó hangulatú meccseken vagyunk túl. A győztes riválisunknak ezúton is gratulálni szeretnék. Goddess megmondja - TV 809413
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-17, 17:20

3. rész

Üdv ismét, megérkeztünk a mai adás utolsó részébe, ahol a Fanatics Liga legutóbbi fordulójának eredményeit fogjuk megvitatni. Vendégeim továbbra is Landel Tibor és Verbert Péter.

Meglepetés a legutóbbi körből?
Landel Tibor: Nekem a Red Bull, de nem is kell megmagyaráznom, hogy miért.
Verbert Péter: Igen, meglepő volt, de Riley Park meccse is érdekesen alakult. Két gólos előnyt nem szabadott volna elherdálni.

Kezdjük akkor a Riley-el, 2-2-es döntetlen született a BSZTA elleni mérkőzésen.
LT: Őszintén szólva én is azt hittem, hogy meg lesz a három pont a hazaiaknak. Sajnálom a Rovers-t, mert nagyon akartak, és nagyon küzdöttek.
VP: Tipikus kiesési rangadó volt, sok izgalommal. Biztos lesz még ilyenben részünk.

Igazságos a döntetlen?
LT: A játék képét tekintve azt hiszem igen. De ha valamikor, akkor most megérdemelte volna a Rovers a sikert.

Az eredményt tekintve például a legjobb meccsét játszotta a Riley.
VP: Így van, ahogy Tibi is említette, küzdöttek, kapartak, estek-keltek minden labdáért, de nem jött össze a győzelem. A végére kifáradtak, ennek köszönhető a kései bekapott gól. Viszont dícséretes, hogy még ilyen helyzetben sem adják fel, harcolnak a bentmaradásért.
LT: És két gólt lőttek egy meccsen, ami idén még nem fordult elő.

A BSZTA eltudja kerülni még a kiesési zónát?
LT: Benne van a pakliban, de kevés az esély rá. A One_United tudjuk milyen csapat, nem hiszem hogy lennének majd ilyen gondjaik, a Red Bull meg azért a középmezőnybe befog majd férni.
VP: Hát nem tudom, annyira nem bízom a Red Bullban, szerintem ők hárman nagy csatát fognak majd rendezni az utolsó bent maradó helyért.

Nézzük a listavezetőt, a Sopron City könnyedén nyert 4-2-re az Atijs United otthonában.
LT: Ez is meglepő volt azért, szorosabb meccsre számítottam.
VP: A végén azért betudták lőni a helyzeteiket a Motorosok, ha nem húzott volna el 4-0-ra a Sopron, szerintem a második játékrészben megtudták volna fogni őket.

Immáron hat pontos az előny, eldőlt a bajnoki cím?
LT: Nem akarom lelőni a poént, de valószínűleg el.
VP: Még a gyerekkori edzőm tanított arra, hogy csak a következő meccsre koncentrálj. Nincs ez még lefutva.

Hat pontos az a bizonyos előny, na de azért, mert a Hungary ismét botlott, ezúttal az FCBVMU otthonában.
LT: Nem botlásnak nevezném, inkább annak, hogy két nagy csapat nem tudott mit kezdeni egymással.
VP: Csatlakozom, nem tudták legyűrni egymást.

Sokat fejlődött Butters menedzser csapata, egyszer a bajnoki cím is lehet a cél?
LT: Hamarosan igen, nem kell sok idő.

A forduló utolsó találkozóján a Red Bull 3-0-ra páholta el a sokkal esélyesebb One_Unitedet, ezt neveztétek meglepetésnek.
LT: Nem hiába, ez egy nagy eredmény. De elmondtam a véleményem a Red Bullról, nem ismétlem önmagam.
VP: Valamennyire igazad is van, de amit mondtál a Mitko Unitedre, tartom a Red Bullra is: nincs folyamatos fejlődés, csak egy helyben toporzékolás.

Valóban lehet félnivalójuk a kiesést illetően?
LT: Szerintem nem, a középmezőnyben stabilan fognak majd elhelyezkedni.
VP: Szerintem viszont lehet, főleg ha a BSZTA elkapja a fonalat. Nem rossz csapatról van szó, érdekesen alakulhatnak majd a következő meccsek.




Landel Tibornak és Verbert Péternek köszönöm a részvételt, önöknek a figyelmet, ez volt a Goddes megmondja 3. adása, találkozunk a jövő héten, a viszontlátásra!
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-17, 16:57

2. rész

Meg is érkeztünk, folytatjuk az adást.

Jó kezdés, majd annál rosszabb folytatás. A Mitko United a 2. forduló óta nem képes legyűrni ellenfeleit, pedig a szezonkezdet remekül sikerült. A Felhők nem igazán találják régi formájukat, ráadásul az előző két körben összesen 9 kapott gólt jegyeztek.

Landel Tiborral fogunk beszélgetni arról, hogy mi lehet az oka a visszaesésnek.

Szervusz Tibi, üdv ismét köztünk. Először is kaptunk egy sms-t, amit szeretnék felolvasni. Hajrá Manchester aláírással egy kedves nézőnk azt írja: Köszöntöm az urakat! Landel Tibor a múlt heti adásban nem nevezte csapatnak a Red Bullt, mégis megverték a One_Unitedet, akiknek sokkal nagyobb esélye volt. Akkor hogy is van ez?
Landel Tibor: Köszöntöm én is a nézőket. Félreértés ne essék, nem neveztem rossz gárdának a Red Bullt, csak nem látom magát a csapatot. Továbbra is tartom, hogy két emberből áll a Tököl, a One_United ellen győzni persze nagy dicsőség. Ezt mondtam egyébként legutóbb is, kósza eredmények várhatók, egyszer esélytelenül nyer, egyszer pedig esélyesen kikap.

Ugorjunk is vissza a Mitkora. Mi lehet a gyengélkedés oka?
LT: Többnyire a még nem ütős keret. Van pár játékos, akik igazából nem is értem, hogy mit keresnek ott. Gelbmann vagy Kokavecz például messze nem az a szint, amit a Mitko képvisel.

Végülis egy kezdő menedzserről van szó.
LT: Igen így van, ha gondolja megfogadja a tanácsokat, ha nem, akkor nem. Amit még megjegyeznék, hogy azért jelzésértékű ez a két meccs alatti 9 gól.

Elúszott a feljutás?
LT: Nem hiszem, hogy bármikor is ez lett volna a céljuk. Egyelőre a fejlődés a lényeg, de épp ez a gond, hogy nincsenek a csapat közelében sikerre éhes fiatalok.

Ott van Kokavecz például.
LT: Fiatalnak fiatal, de nem épp a tehetséges kategóriába tartozik. Van még ideje a Mitko Unitednek, szépen fognak majd fejlődni, egyelőre kellenének erre alkalmas játékosok.

A következő körben épp a nagy pofont kapó Wazza Uniteddel találkoznak, van esélyük?
LT: Nem gondolom, nagyon erős csapat a Wazza, persze bármi megtörténhet.

Említettél egy dolgot, méghozzá hogy még a mostani hatodik hely is dicséretes számukra.
LT: Így van, tényleg nem akarom bántani őket, mert szimpatikus csapatról van szó, de szerintem a Tono's és a Strive is messze előrébb tart most.

A tabella nem ezt mutatja.
LT: Lehet valakinek 50 pontja is a tabellán, ha nem fejlődik, és pár hét múlva már sehol sem lesz. Ez egy nagyon fontos dolog, a folyamatos fejlődés.

Hát meglátjuk ki milyen erőt képvisel majd, hiszen a következő kör után dupla meccset játszanak a Strive-val, utána pedig ellátogatnak a Tono's United otthonába.

Tibi, köszönöm a közreműködésed, várlak téged is a forduló összefoglalójában. Hamarosan folytatjuk.
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-17, 16:23

3. adás

Üdvözlök mindenkit a Goddes megmondja következő adásában. Köszönöm ismét a dícséretet Buttersnek, ha még kapok párat, meghívom a műsorba. Goddess megmondja - TV 211508

De viccet félretéve nézzük mi vár ránk a mai részben.

Tartalom
Élen a Padragkút - átformálódik a másodosztály?
- majd:
Gödörben a Mitko United - zsinórban jönnek a pofonok
- végül:
Szakértő kollégámmal kivesézzük a forduló eredményeit

1. rész

Vágjunk is bele egyből, méghozzá a padragkútiak teljesítményébe. A Hordósok egyre jobb formába lendülnek, és átvették a vezetést a másodosztály tabelláján.

A legutóbbi fordulóban hengereltek a rivális ellen, amivel egy pontra megléptek tőlük a táblázaton. A kedves nézők a szezon elején szavazhattak, kik lehetnek esélyesek a feljutásra, ahol a Padragkút az első helyen végzett.

A csapat elsőszámú erőssége Pablo Galdeano, aki éles látásával, különleges stílusával, és páratlan erejével a középpálya legfontosabb láncszemét alkotja.

Verbert Pétert köszöntöm ismét nálunk, szervusz Peti. Hogy látod a dolgokat, a Magyar-kupa után is lehet esélye a bajnoki címre a Padragkútnak?
Verbert Péter: Köszöntöm én is a nézőket, köszönöm a meghívást. Nos nem kell sokat húznom ezt a témát, egyértelmű esélyesei a bajnokságnak.

Mert kijött a lépés a Wazza United ellen?
VP: Nem nevezném "ki jött a lépésnek". A Padragkút igen összeszedett, erős csapattal rendelkezik, várható volt a győzelmük, igaz a 4-0-ás arány már annál érdekesebb.

Lehet ez a meccs eldöntött mindent? Mégis négy góllal alulmaradni nem egy szép eredmény, főleg a rivális ellen.
VP: Attól függ, mit jelent a mindent. Úgy gondolom nagyon nehéz lesz az, hogy az első két helyen ne a Wazza Utd és a Padragkút szerepeljen.

Akkor a többiek húzzák le a rolót?
VP: Nem, nem így értettem, csupán az erőviszonyokat próbáltam lefesteni. Jelenleg 5 pont a hátránya a Koptersnek és a Liverpoolnak is, úgyhogy még bármi megtörténhet. Bennük egyébként érzek még erőt ahhoz, hogy meglepetésre akár beérjék a két éllovast.

Dimo Angelakov megsérült a Wazza ellen, mennyire befolyásolja ez a továbbiakat?
VP: Angelakov egy jó játékos, és nem megbántva, de vannak akik - akár jobban is - pótolni tudják őt.

Egy kanyarral visszatérve, mennyire reális ez a 4-0? Ennyire nagy a különbség a két csapat közt?
VP: Még mindig azt mondom, hogy sok dolog nem tiszta a jövőt illetően. Nem lehet megmondani, hogy mi lett volna, ha a mérkőzés elején Di Tullio óriási ziccerét nem védi a hazaiak kapusa, lehet teljesen máshogy alakult volna a találkozó. Persze nem akarom elvenni a padragkútiaktól az érdemet, nagyon szépen játszottak, és megérdemelték a sikert.

Peti, köszönöm az értékelést, veled még találkozunk majd az összecsapások kivesézése alkalmával. Most jön egy nagyon rövid kis szünet, majd folytatjuk is.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-10, 19:09

Nagyon jó volt a mai adás is, szeretem a műsort és a vendégek is nagyon szimpatikusak voltak Goddess megmondja - TV 809413
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-10, 18:53

3. rész

Meg is jöttünk, és kanyarodhatunk az utolsó etapba. Landel Tiborral a Fanatics Liga előző fordulójának mérkőzéseit vesszük górcső alá.

- Köszöntelek téged is Tibi, köszönöm, hogy elfogadtad a meghívást.
Landel Tibor: Én köszönöm a hívást, üdvözlöm a nézőket.

- Ne is menjünk messzire, rögtön a Sopron meccsével kezdjük. Érdekes találkozó volt, lényegében az első negyed óra alatt eldőlt minden.
LT: Fontos volt a gyors gól, és az épp kivesézett Nefzi talált be ismét. Nem hiába mondta Peti is, hogy fontos láncszem, megint bebizonyosodott.

- Tőled is megkérdem: ha ő nem lenne, szenvedne a Sopron?
LT: Érdekes felvetés, igazából ez megmondhatatlan. Nagyon fontos és tehetséges játékosról van szó, de valamennyire biztos megérezné a hiányát.

- Ugorjunk tovább, hisz sokat beszéltünk már róluk. Az FCBVMU rendbe hozta az előző fordulóbeli botlást, és 1-0-ra meglepetésre nyerni tudott Dimi otthonában. Mi lehetett az oka?
LT: A világklasszis védekezése, és a viszonylag gyors gólja. A One_United gyorsan akart gólt lőni, de az első negyed órában nem jött össze, ezért még nagyobb erőket mozgósított. Ennek az lett az eredménye, hogy túlságosan kinyíltak, és kontrából megfricskázta őket a vendég csapat. Ezután már rutinfeladat volt lehozni a meccset.

- A forduló rangadóján a várakozások ellenére könnyedebben nyert az Atijs United a Red Bull ellen, ennyire nagy a különbség a két csapat között?
LT: Röviden? Igen, nagy a különbség. Az elmúlt hónapokban sokat gyengült a Red Bull, pedig volt, hogy szinte egyenlő erőt képviselt a két gárda. Most nem volt kérdéses ki fog győzni.

- Mit hiányolsz a Red Bullban?
LT: Igazából magát a csapatot. Lényegében két emberről szól most a Red Bull, két kiváló játékosról, de egy csapat 11 emberből áll. Ha Önder vagy Vageskar, ne adj isten mindkettő távozna jó kis pénzért Tökölből, egy fiatal, lendületes csapatot tudna építeni Benceheim, amivel pár szezon után már lehetne keresnivalója.

- Azaz a mostanival nincs?
LT: De van, azonban ez csak átmeneti megoldás. Kósza eredmények, megjósolhatatlan játékok, szinte bárkivel szembeni esélytelenség fogja gyötörni. Fejlődnie kell.

- Végül elérkeztünk az utolsó mérkőzésre, melyen a Hungary United 6-0-ra páholta el a Riley-t.
LT: Nem kicsit jó eredmény ez a Unitednek, fontos lehet a bajnokság végén a gólkülönbség. A Riley sajnos leszállóágon, azért mondom, hogy sajnos, mert szerethető egy csapatról van szó. Meglátjuk mit hoz a következő kör, lesznek ott is izgalmas meccsek.

- Lesz bőven, a másodosztállyal karöltve, úgyhogy tartsanak velünk jövő héten is. Tibi, neked is köszönöm a közreműködést, önöknek a figyelmet, találkozunk a következő héten, a viszontlátásra!
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-10, 18:20

2. rész

Üdv ismét, folytatjuk is az adást.

Öt meccs, 15 pont, száz százalékos mérleg, ez a Sopron City. De mi lehet a titok? Ezt próbáljuk megtárgyalni szakértő vendégemmel, Verbert Péterrel.

- Petikém, köszöntelek a műsorban, hogy látod eddig a Fanatics Ligában történteket?
Verbert Péter: Szervusz, köszöntöm én is a nézőket, hát azt hiszem vannak érdekességek meg nem is. Legfőképp Mona szereplése meglepő számomra, főleg, hogy csak egy lőtt gólt szereztek eddig...hát ez valami hihetetlen.

- Főleg azért, mert ugye tavaly parádésan szerepeltek.
VP: Igen, így van, ha jól emlékszem hatodikak lettek, most viszont nagyon nem megy nekik.

- A Sopron Cityről mi a véleményed?
VP: Sombi kiválásával talán érezni lehetett, hogy ez lesz. Tavaly is szinte hajszálon múlt, hogy nem sikerült a bajnoki cím, négy ponttal maradtak le, de ez semminek mondható például a harmadik helyen végzett Atijs Uniteddel szemben, akikkel szemben a Mánkeszternek 12 pontos előnye volt.

- Idén öt meccs, 15 pont, csupán két kapott gól...fel kell itt kötnie mindenkinek a gatyát. Jól látom?
VP: Egyrészt jól, mert tudjuk milyen a Sopron City kerete, másrészt ne higgye azért senki, hogy nem lehet megverni őket, vagy legalább pontot szerezni tőlük. FCBVMU is közel volt a pontszerzéshez, én úgy gondolom, hogy egy jó adag szerencsével, egy jó kis csapattal lehet pontot rabolni tőle. De ettől még ugyanúgy a csoda kategóriába fog tartozni.

- Nézzük is gyorsan meg a keretüket, két szembetűnő játékos azért máris látszódik.
VP: Igen így van, az egyik fontos láncszemük a csatár, Nefzi, aki parádés, nem tudok jobb szót rá. Nagyon fontos része a gárdának, érdekes lenne egy esetleges hosszabb, vagy rövidebb kidőlése, vagy eltiltása.

- Nem bírná nélküle a Sopron?
VP: Nem mondtam ilyet, de nehezebb lenne nekik, ez biztos. De nézhetjük máshogy is: könnyebb lenne az ellenfeleknek.

- Hát Nagy Lajosra biztos kevesebb teher hárulna.
VP: Hát igen, ő biztos örülne. Goddess megmondja - TV 211508

- A csatáron kívül még kiemeltél pár embert, igaz?
VP: Igen, méghozzá két védőt. Az egyik Koltai György, aki fiatal kora ellenére óriási játékos, nagyon fontos része a csapatnak. Stabilítást, erőt ad a többieknek, nagy szükség van rá is. A másik játékos Tóth Gábor, aki parádézik a jobb szélen, szintén a védelem oszlopos része.

- Említettél egy érdekességet még a meccseikkel kapcsolatban.
VP: Valóban, jó a memóriád. Igazából a Sopronnak egy alapcsapata van, és ezt használja kisebb változtatásokkal a különféle porondokon. Erős, összeérett keretről van szó, érdekes 3-5-2-es felállásban.

- Milyen taktikát lehet ez ellen alkalmazni?
VP: Azt tudni kell, hogy ez ellen a csapat ellen egyszerűen klasszis védekezés, klasszis védők kellenek. Butters a Játéktördeléssel 1-0-ra kapott ki, de talán egy szélső játékkal lehetne valamit kezdeni, persze oda illő, minőségi támadókkal. A Sopronnak az egyetlen támadható pontja a bal széle, mely gyengébb a kelleténél, ott meglehetne fogni őket.

- Peti, köszönöm, hogy itt voltál, számítunk még rád a jövőben is. Kisebb reklám ismét, majd jövünk az utolsó résszel. Várom vissza önöket!
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-10, 17:49

2. adás

Köszöntök mindenkit ismét, Peter Goddess vagyok, ez pedig a Goddess megmondja. Nem szoktam húzni az időt, most sem teszem, nézzük meg mi lesz a mai adásban.

Tartalom
Bemutató - Atijs United
- majd:
Keret elemzés - Sopron City
- végül:
Szakértő kollégámmal bővebben kivesézzük a tegnapi fordulót

1. rész

Üdv tehát a kedves nézőknek, kaptam pár visszajelzést az előző adással kapcsolatban, amit szeretnék megköszönni, jól estek. Ma új rovatunkkal kezdenénk, melyben a Fanatics Ligás csapatokat mutatjuk be. Első páciensünk ATijs menedzser gárdája, az Atijs United.

A csapatnak óriási múltja van, 9 éve alakult a Hattrick világában, amikor még Pécs FC-nek hívták. Az akkori aranykorát érő klub a negyedosztályban szerepelt, első idényében az 5. helyet csípte el.

Nem tartott sokáig az első edző trónolása, egy év kellett a leváltásához, amikor Rocky-1 vette át a csapatot. A tulajdonosok merész húzása bevált, az akkor már Rokies névként futó együttes a következő idényben ezüstérmet szerzett.

Bár elsőre úgy tűnt megindul a szekér felfelé, végül szezon közben távozott Rocky a csapat éléről, majd két évre rá a folyamatos edzőcsere eredménye is meglett: visszaestek az ötödosztályba.

A gárda a hetedik szezonjában meglepetést tudott szerezni, amikor a Magyar-kupában eljutott a második fordulóba, kiütve egy harmadosztályú ellenfelet. Igaz, ez volt az egyetlen bravúr abban az idényben, a következő kört már nem élték meg.

2005-ben megkezdődött a Harianu korszak, aki majdnem napra pontosan három évet töltött a klubnál. A tulajdonosok tanulva az előző hibáikból, megbíztak az új menedzserben, és nem menesztették a gyengébb napokon.

A csapat eközben már a hatodosztályban szerepelt, de Harianunak nem sikerült feljebb kerülnie. A görög menedzser három szezonon át a 7-8. helyet szerezte csak meg, így igen közel volt ahhoz, hogy menesszék.

Bár kisebb bravúrként a negyedik szezonjában elcsípte a 4. pozíciót, a rá következő évben kiesést kellett elviselnie - a klub már a hetedosztályban volt kényszerű játszani.

A csapat tulajai még két szezont adtak neki, ami közben fel-le ingáztak a heted- és a hatodosztály között, míg nem 2008 nyarán betelt a pohár, és menesztették őt.

Egy próbaszezon után 2009 telén ATijs menedzser került a csapat élére, és lett az együttes neve Atijs United. Két hetedosztályban töltött szezon után sikerült kiharcolni a feljutást egy második helyezéssel, de a következő idény ismét nem sikerült a Motorosoknak, és újabb ingázás vette kezdetét.

Három szezonnal ezelőtt a csapat elérte legnagyobb kupasikerét, amikor a 3. fordulóig tudott jutni, ez pedig meggyőzte a tulajdonosokat, hogy ATijs maradjon a vezető.

A döntést a menedzser egy 6. bajnoki helyezéssel, és egy meghökkentő kupa meneteléssel hálálta meg, amikoris az 5. fordulóban volt csak megállj a Unitednek.

Az elmúlt idény majdnem feljutást eredményezett a Motorosoknak, a 2. helyet csípték el a bajnokságban, és csak 2 ponttal maradtak el a bajnoki címtől. A pazar hosszú szezon előtt a 4. körös Magyar-kupa szereplés is tapsot érdemlő teljesítmény volt.

A Fanatics Ligában jelenleg a harmadik helyen állnak, de a történelmet nézve bármi megtörténhet még a klubbal.

-------------------------------------------

Ez egy remek összeállítás volt, és folytatjuk is az adást...a reklám után várom vissza önöket!
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-09, 19:14

Kíváncsian várom a Szakértő Úr elemzését a fordulóról Goddess megmondja - TV 809413
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-04, 17:03

amúgy télleg jó ez a Goddess meg mondja Goddess megmondja - TV 809413
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-04, 16:25

Peter Goddess írta:
BenceHeim írta:
" vesztesként hívott Benceheim" ez mi ? Boldog ki kérem magamnak ...... Suspect látom hogy a tisztelt műsorvezető úr az én lejáratásomon keresztül akar hírnevet keresni magának.....

Ezelőtt a Sky Sportsnál és a Foxnál is dolgoztam, nincs szükségem nagyobb hírnévre. A média által, az emberekben kialakult kép alapján látom így a dolgokat.

És a tisztelt műsorvezető úr jól is látja a helyzetet,jelenleg Bencére tökéletesen illik ez a jelző,csak rajta múlik hogy tud-e ezen változtatni.
A műsorral kapcsolatban nekem is pozitív véleményem van,nagyon érdekes volt,várom már a következőt. Goddess megmondja - TV 809413
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-04, 12:58

Butters írta:
Nekem nagyon tetszett az első adás, várom már a másodikat.

Köszönöm a visszajelzést, örülök, hogy tetszett.
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-04, 12:58

BenceHeim írta:
" vesztesként hívott Benceheim" ez mi ? Boldog ki kérem magamnak ...... Suspect látom hogy a tisztelt műsorvezető úr az én lejáratásomon keresztül akar hírnevet keresni magának.....

Ezelőtt a Sky Sportsnál és a Foxnál is dolgoztam, nincs szükségem nagyobb hírnévre. A média által, az emberekben kialakult kép alapján látom így a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-03, 19:20

Nekem nagyon tetszett az első adás, várom már a másodikat.
Őszintén szólva engem is meglepett az igen sima vereség a BSZTA ellen, nem számítottam egyszerű meccsre, de egy pontot minimum otthon kellett volna tartani.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-03, 18:14

" vesztesként hívott Benceheim" ez mi ? Boldog ki kérem magamnak ...... Suspect látom hogy a tisztelt műsorvezető úr az én lejáratásomon keresztül akar hírnevet keresni magának..... és ha vesztes lennék akkor nem tartanák itt.... a csapatommal .
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-03, 17:19

2. rész

Üdv ismét mindenkinek, folytatjuk is az adást. Ha azt a szót használom, hogy szenvedés, sokaknak a horrorfilmek egyes jelenetei jutnak eszükbe, de a Strive és a Tono's szurkolóinak egészen más: csapatuk gyötrelmes szezont tud eddig a háta mögött.

Mi lehet ennek az oka? Messzire nem kell mennünk, hogy megtaláljuk - mindkét esetben ugyanis az orrunk előtt van a válasz.

A Tono's első csapata ötödosztályt képvisel, ám a cserék és a tartalékok finoman szólva is hagynak kívánnivalót maguk után. A sereghajtó csapat fanatikusai azonban csak remélni tudják, hogy legalább egy becsület pontot szereznek majd a másodosztályban.

A Strive szurkolói viszont merőben máshogy gondolkoznak. Az utolsó előtti helyen álló csapat érdekes, kidolgozott szisztémát használ mind taktikai, mind játékos téren, ami talán egyszer majd meghozza a gyümölcsét - most azonban csak küzködés az eredménye.

Carlito gárdája fiatalokra épít a középpályán, míg a védelemben tapasztalt, erős játékosok találhatók. Ha ez a középpálya fejlődik a következő 4-5 hétben, jó kis középcsapattá érhetnek. Még az is megeshet, hogy két szezon múlva a Tono's United és a Strive fog küzdeni a Fanatics Liga bajnoki címéért.

Elérkeztünk az első adás utolsó állomására, amelyben az első osztály legutóbbi fordulóját vesszük górcső alá.

Riley Park Rovers - ATijs United FC 0-3
Azt kell mondjam, hogy a Riley nagyon nem találja magát, biztos kiesőnek titulálom. ATijs menedzser fontos, de annál könnyebb győzelmével ott lehet még a tabella élén, csupán Becksy ellenfeleinek kell drukkolnia.

FC Hungary United - One_United2009 1-1
Meglehetett volna a győzelem a hazaiaknak, ám nem tudták kihasználni a helyzeteiket. Az utolsó fordulóban a Sopron City-vel játszik majd a Hungary United, ami azért várható óriási meccsnek, mert végre teljes csapattal állhat ki Szabi edző. Diminek a nemrégi Sopron City elleni vereséggel, és ezzel a döntetlennel úgy érzem elúszott a szezonja.

FCBVMU - BSZTA FC 0-3
Ha valami meglepett, akkor ez igen. Parádés védelméről volt híres Butters csapata, de lényegében momentuma nem volt a BSZTA ellen, mindenképp meglepő vereség. Jövőre sikerülhet egy bravúros bronzérem begyűjtése, idén szerintem még nem lesz meg nekik.

Sopron City 2008 - Red Bull Tököl 3-2
A futballberkekben már csak vesztesként hívott Benceheim nem tudta kihasználni az emberelőnyét, pedig óriási esélye lett volna egy bravúros pontmentésre. Főleg a riválisok pikkelhetnek rá, hisz egy 3-3 után máris felértékelődött volna Szabi vagy ATijs menedzser eredménye.

Ezzel köszönöm meg a figyelmüket, remélem tetszett az első adás. Észrevételeket, üzeneteket bármikor írhatnak, találkozunk jövő héten, amikor megtudjuk, hogy az újonc kitud-e fogni a listavezetőn, vagy továbbra is száz százalékosan dübörög a Sopron City.

Remélem jól szórakoztak, viszontlátásra!
Vissza az elejére Go down
Peter Goddess

Peter Goddess


Hozzászólások : 10
Csatlakozott : 2011. Mar. 03.
Életkora : 52
Tartózkodási hely : Budapest

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-03, 16:54

1. adás

Köszöntök mindenkit a műsoromban, érdekes témákat fogunk érinteni a mai adásban, úgyhogy csapjunk is bele a levesbe, és nézzük meg mi lesz ma.

Tartalom
Hengerel a Sopron City - ki fogja megállítani őket?
- majd:
Pont nélkül a Strive és a Tono's - szereznek pontot idén?
- végül:
Kivesézem a legutóbbi fordulóban történteket

1. rész


Köszöntök tehát ismét mindenkit vadonatúj műsoromban, mely a Fanatics Liga szakmai oldalát próbálja bemutatni. Vendégeimmel hétről-hétre azon leszünk, hogy megtaláljuk az egyes csapatok gyengeségeit, erősségeit, megtaláljuk a legjobb eredményeket, a legnagyobb csatákat.

Vágjunk is a közepébe. A Sopron City idén parádésan szerepel, igaz, várható volt a tündöklése. A mezőnyből csak pár gárda tudná felvenni vele a versenyt, ám ezek a csapatok is inkább - teljesen érthetően - a fiataljaikat fejlesztik.

Három fordulóval a vége előtt Becksy menedzser száz százalékos mérleggel rendelkezik, bár már voltak izzasztó meccsei. Nem is kell messze mennünk, hisz legutóbb a Red Bull ráncigálta meg az oroszlán bajszát, de végül pont nélkül volt kénytelen távozni a listavezetőtől.

Sokan úgy tartották, hogy Szabi vagy ATijs lehet az egyetlen, aki felveheti a versenyt a Sopron Cityvel, ám úgy tűnik ez is kezd elszürkülni. A Hungary United bár a második helyen áll, már négy pontos hátrányban várja az 5. játéknapot. Sokkal több jót az Atijs United sem mondhat el magáról, 5 pontos hátránya jelenleg a 4. helyen tartja.

Joggal merül fel tehát a kérdés: meg lehet-e állítani a tavalyi ezüstérmest? A válasz nem egyszerű: masszív védekezésre, kontrára építő játékkal, és egy jó adag szerencsével talán borsot lehet törni Becksy menedzser orra alá.

A masszív védelem fogalma például nem ismeretlen az FCBVMU számára. Butters gárdája csupán 1-0-ás vereséget szenvedett hazai pályán, ami talán annak is köszönhető, hogy támadásban finoman szólva sem brillírozik a csapat. Nagy esélye lehetne minimum a pontszerzésre, ha támadásban javulna az együttes.

Az igazi izgalmak azonban a 6. fordulótól fognak következni, hisz miután végetér az otthoni bajnokság, mindenki teljes csapattal állhat ki ellenfelei ellen. Hogy rabolnak-e majd pontot a Soprontól? Úgy érzem meglehet rá az esély.

Most következik egy rövid reklám, majd folytatjuk a szünet után.

Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty2011-03-03, 11:00

Új "funkció" látott napvilágot ma, ugyanis meghoztuk Peter Goddess-t, a Sky Sports szakértőjét, hogy értékelje a Fanatics Ligában történteket. Az úrtól lehet kérdezni, de magától is fog véleményt nyilvánítani, amiről csak akar.

Goddess a tévében foglal helyet, így a sajtóval karöltve nagy hatással lehet egy-egy csapat megítélésére. A szakértői vélemények nem biztos, hogy mindig helytállóak lesznek, úgyhogy lehet érvelni, megvédeni saját csapatát a menedzsernek.

Jó szórakozást!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Goddess megmondja - TV Empty
TémanyitásTárgy: Re: Goddess megmondja - TV   Goddess megmondja - TV Empty

Vissza az elejére Go down
 
Goddess megmondja - TV
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Média-
Ugrás: