Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?

Go down 
+3
Butters
Szabi7
carlito
7 posters

Ki nyeri az FL-kupa második idényét?
Sombi szépen búcsúzik, ő nyer!
Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_lcap13%Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Becksy ver mindenkit, ez nem kérdés
Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_lcap38%Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Szabi7 magára talál, és behúzza a kupát
Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_lcap25%Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
ATijs fog a végén kacagni
Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_lcap13%Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Másra tippelek
Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_lcap13%Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Összes szavazat : 8
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-02-24, 14:57

Mint eddig mindent, ezt is alakíthatja bárki, szóval ha vannak ötletek szavazások terén, nyugodtan lehet nyitni őket.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-02-23, 19:03

Nem ártana egy-két új szavazást bedobni, tisztelt fórumszerkesztő úr Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 809413
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-12, 15:51

Köszi Mona, tudtam én, hogy rád lehet számítani! Boldog
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Mona467

Mona467


Hozzászólások : 62
Csatlakozott : 2010. Nov. 24.

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-11, 12:53

carlito írta:
Én Becksy-t és Szabit tartom a két legesélyesebbnek, de "meglepetésként" Monát is eltudnám képzelni végső győztesként.

Bár még ott van ATijs is. Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 26793
Én már az első meccsen elszállok Boldog De köszi, jót nevettem rajta Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 809413
Mivel Szabi és Becksy is magára szavazott, legyen ATijs!Boldog
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-08, 19:09

elöször is én magamra tippelnék Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 211508 Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 211508 Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 743350 másodszor lehet hogy írta már de nem láttam Sombi mér szál ki ?
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-08, 18:21

Én Becksy-t és Szabit tartom a két legesélyesebbnek, de "meglepetésként" Monát is eltudnám képzelni végső győztesként.

Bár még ott van ATijs is. Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 26793
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-08, 18:20

Én magamra szavaztam, de az se lesz meglepetés ha elbukom, tényleg a középcsapatok lassan nagycsapattá érnek, és egyre nehezebb megverni mindenkit.
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-08, 18:15

Én Becksyre nyomtam a voksomat, bár lehet, hogy picit túlzott az önbizalma és egy másik csapat fogja nyerni a kupát.
A ligát már én is nagyon várom, biztos vagyok benne, hogy az első osztály kiegyensúlyozott lesz és végig izgalmas marad.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2011-01-08, 17:19

Na mivel még senki se írt ebbe a topikba,ezért írok vmit.
Úgy gondoltam hogy a Fanatics Kupa Sombi,Becksy,és én köztem fog eldőlni,de miután megnéztem ATijs és Dimi csapatát.. Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 416375 Hát szóval elég kemény menet lesz..
Ők ketten egyre jobban fejlődnek,ami végülis jó,hiszen így egyre rangosabb lesz a bajnokság..
A szavazáson magamra szavaztam,hát mert mért ne.. Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 211508 Viszont a bajnokság nagyon érdekes lesz,hiszen Sombi kiszáll,így aztán tényleg több esélyes lesz a dolog..Pláne úgy,hogy az 1. osztályban vunk,így szinte minden fordulóban lesz egy rangadó.. Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 743350
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty2010-12-29, 14:50

Tessék szavazni, de megengedett az indoklás is. Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? 809413
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?   Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mit gondolsz, ki nyeri az FL-kupa második idényét?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kupa-ág
» Kupa trécselde

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Szavazások-
Ugrás: