Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Szabályok és tudnivalók

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Szabályok és tudnivalók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok és tudnivalók   Szabályok és tudnivalók Empty2010-11-17, 21:33

szerintem jó ötlet csináld Boldog
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Szabályok és tudnivalók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok és tudnivalók   Szabályok és tudnivalók Empty2010-11-17, 20:14

Jó,ezt én is tudtam,csak sztem tisztázni kéne,hogy a meccsek melyik stadionban lesznek.Szóval arra gondoltam,hogy a párosítások mellé oda lehetne azt is írni,h az adott meccs hol lesz..
Így elkerülhetnénk a bonyodalmat..Ill. sztem az adott,h a résztvevők stadionjaiban legyenek a meccsek..
Ha akarjátok megcsinálom ezt a részét..
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Szabályok és tudnivalók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok és tudnivalók   Szabályok és tudnivalók Empty2010-11-17, 19:47

Nem túl nehéz, a kihívásnál kiválasztasz egy másik stadiont, mondjuk valamelyik FL szereplőét.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Szabályok és tudnivalók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok és tudnivalók   Szabályok és tudnivalók Empty2010-11-17, 17:58

Idézet :
Szabályok: A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, a meccset semleges pályán, kupaszabályok szerint kell lekötni.

Na,ezt a semleges pálya dolgot hogy döntjük el?..
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin



Hozzászólások : 88
Csatlakozott : 2010. Nov. 04.

Szabályok és tudnivalók Empty
TémanyitásTárgy: Szabályok és tudnivalók   Szabályok és tudnivalók Empty2010-11-17, 17:24

Leírás: A kupa még a 2. szezonhoz fűződik, így ezt a meglévő szereplőkkel játsszuk le. Minden bajnoksághoz tartozni fog egy kupa, a 3. szezontól már a bajnokság menetrendjében lesz a sorozat.

Azaz: Az új tagok még nem szerepelnek majd itt, viszont a következő, 3. kiírásban természetesen már rájuk is számítunk.

Szabályok: A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, a meccset semleges pályán, kupaszabályok szerint kell lekötni.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabályok és tudnivalók Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabályok és tudnivalók   Szabályok és tudnivalók Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabályok és tudnivalók
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Fanatics Cup-
Ugrás: