KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Életkora : 45
Tartózkodási hely : Budapest

Hét meccse Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hét meccse   Hét meccse Empty2011-06-02, 20:36

Pár fordulóval ezelőtt hiába győzte le a listavezető Sopron City-t, most újra hat pontos hátrányba került a Hungary United, miután meglepő vereséget szenvedett a BSZTA-tól. A vendégek nagyszerű játékkal rukkoltak elő, jelezve, hogy messze nincs még eldőlve a kiesés.

FC Hungary United - BSZTA FC 1-4

Kellemes, tiszta idő fogadta a helyi New Trafford stadionba kilátogató 1436 nézőt. F.C.H.Utd. ezúttal egy ‭3-5-2‬ felállás mellett döntött. Az összeállítás: Burnelli - Juchacz, Hauder, Helmes - Gajáry, Bjørnstad, Szenczi, Lovrinec, Glužģis - Sassen, Voci.

A látszólag jól felkészült BSZTA ‭4-4-2‬ felállásban kezdte a mérkőzést. Az alábbi játékosok alkotják a kezdőcsapatot: Wittlin - De Quint, Szűcs, Bogdán, Lehman - Leyssens, Grevesmühlen, Unbehaun, Dias Vieira - Stuhr-Ellegaard, Janfelt.

BSZTA láthatóan a széleken futó támadásokat részesítette előnyben. 19 percnyi játék után Kuno Unbehaun a bal oldalról betört a büntetőterületre, és tíz méterről egy hatalmas bombát eresztett meg, mely a kapus kezét érintve a hálóban landolt: 0 - 1. Egy bal oldali felfutás során Heinrich Stuhr-Ellegaard 24 percnyi játék után szerezhetett volna gólt csapata (BSZTA) számára, de lövése szerencsétlenül kifelé pattant a kapufáról. 26. perc: Marc Janfelt (BSZTA) csúnyán meglökte a labdáért vele versenyt futó másik játékost, ezért azonnal és végleg lezavarták a pályáról. A játék kezdett eldurvulni, és meg is lett az eredménye: Jesus Sassen (F.C.H.Utd.) csúnyán lesérült, és Pol Bonet állt be helyette. BSZTA nagyszerű bal oldali ellentámadást hajtott végre a 38. percben, amit Kuno Unbehaun góllal zárt le: 0 - 2. 0 - 2 volt a félidei eredmény. Az ebben a játékrészben domináló F.C.H.Utd. 53 százalékos labdabirtoklást mondhatott magáénak.

51 perc elteltével Pier Luigi Voci (F.C.H.Utd.) a bal szélen végigszaladt a labdával, majd gólra is váltotta az akciót: 1 - 2 az állás. Mladen Lovrinec a bal szélen remek lehetőséget dolgozott ki F.C.H.Utd. számára, de az akció végén elpártolt tőle a szerencse, nincs gól. Egy gyors BSZTA-akció a bal szélen, melyet René Leyssens góllal zárt, így a 67. percben már 1 - 3 az állás. Heinrich Stuhr-Ellegaard (BSZTA) sárga lapos figyelmeztetésben részesült a 70. percben. Egy jobb oldali beadást Heinrich Stuhr-Ellegaard lőtt el kapásból. A labda egy védőn megpattanva a hálóban kötött ki: 81 perc játék után 1 - 4 az állás. A mérkőzés ezen pontján a vezető BSZTA az előny megőrzésére helyezte a hangsúlyt. A félidő nagy részében irányító BSZTA fölényét jelzi a magabiztos 53 százalékos labdabirtoklási arány.

Mindenki számára világos, hogy a mérkőzés legjobb F.C.H.Utd.-játékosa Arjan Helmes volt, ám Roland Szenczi teljesítménye finoman szólva is hagyott kívánnivalót maga után. Helmut Grevesmühlen (BSZTA) a mai napon hihetetlenül jól játszott, Tristan Wittlin viszont harmatgyenge teljesítményt nyújtott. Felhangzott a hármas sípszó, a végeredmény: 1 - 4.
Vissza az elejére Go down
Glenn Glover

Hozzászólások : 77
Életkora : 37
Tartózkodási hely : London

TémanyitásTárgy: Re: Hét meccse   Hét meccse Empty2011-05-25, 11:37

Meglepetésre ponttal távozott a Riley Park a One_United otthonából, amivel elmozdult a tabella utolsó helyéről. Mona csapata előtt megcsillant a bentmaradás lehetősége, a csapat már csak három pontra van a biztonságot jelentő szekciótól.

One_United2009 - Riley Park Rovers 1-1

Felhős időjárás mellett 1273 nézőt regisztráltak az ékszerdoboz-szépségű Old Trafford7 lelátóin. ‭3-5-2‬ felállást választott az utolsó pillanatban befutó One_United2009 csapata. A kezdőcsapat: Madsen - Conticello, Lusa, Bagger Frandsen - Pizzotti, Izquierdo, Guimarães, Köles, Weratschnig - Jančošek, Fröhlicher.

A látszólag jól felkészült Rovers ‭3-5-2‬ felállásban kezdte a mérkőzést. A kezdőjátékosok: Schanner - Josuran, Sterner, Gjøen - Váradi, Nagy, Erkkilä, Zsengellér, Valaguer - Oliveira, Andrejcsik.

Mattia Josuran tapasztalatlansága miatt majdnem gólt szerzett az ellenfél (One_United2009) a 18. percben, de a kapus résen volt. A támadásban lévő One_United2009 szabadrúgáshoz jutott a mérkőzés 36. percében. Az éles szögnek köszönhetően a beívelést választották, és a támadó játékosok nagyon szervezetten mozogtak befelé, amivel megnehezítették a védők dolgát. Rövid küzdelem után végül Mads Bagger Frandsen sikeresen a hálóba juttatta a labdát. 1 - 0; ebből látszik, hogy érdemes felkészülni az ilyen helyzetekre. One_United2009 könnyedén belőhette volna szellemes közvetett szabadrúgás-kombinációját a gyengébbik csapat ellen a 39. percben. Három egymást követő passz, és a labda megkerülte a védőket, de addigra a labdát váró játékost már blokkolták, a kapus pedig könnyedén hárította a lövést. 1 - 0 volt a félidei eredmény. One_United2009 dominált, pontosabban 52 százalékban birtokolta a labdát.

A vendégek jobb oldala hirtelen igen aktív lett, egy kényszerítő után Stian Gjøen befelé cselezett, majd kiegyenlített: 1 - 1 a mérkőzés 71. percében. A labdabirtoklási arány a félidőben 51% volt a frissebben mozgó One_United2009 javára.

Michael Madsen (One_United2009) ma csapata legjobbjának bizonyult, Mads Bagger Frandsen viszont különösen rossz napot fogott ki. Antal Zsengellér (Rovers) a mai napon hihetetlenül jól játszott, míg Stian Gjøen felejthető produkciót nyújtott. A mérkőzés végeredménye 1 - 1 lett.

TémanyitásTárgy: Re: Hét meccse   Hét meccse Empty2011-03-17, 15:52

Parázs csatát ígért a Fanatics Liga 6. fordulójának kiesési rangadója. A Rovers már 2-0-ra is elhúzott ellenfelétől, ám megrázta magát a vendég gárda, és egy óriási mérkőzésen végül egy pontot hazavitt a Riley Parkból.

Riley Park Rovers - BSZTA 2-2

Rovers ezúttal egy 4-4-2 felállás mellett döntött. A kezdőcsapat: Schanner - Ašćerić, Hellgren, Sterner, Obel - Valaguer, Guixot, Merdinger, Moczko - Oliveira, Szűcs.

A kissé idegesnek látszó BSZTA-játékosokat a vezetőedző érdekes 4-5-1 felállásban küldte pályára. A kezdőjátékosok: Wittlin - Kovács, Lacara, Bogdán, Ramasco Padilla - Dias Vieira, Leyssens, Grevesmühlen, Unbehaun, Zivkovic - Janfelt.

BSZTA főképp a széleken lendült támadásba. A döntetlenbe belenyugodni nem hajlandó Rovers csapatának lehetősége nyílt a vezetés megszerzésére Carlos Valaguer bal oldali felfutásával, azonban a lövése gyengére sikerült, és a labda egyenesen Tristan Wittlin karjaiba hullott. A brillírozó Rovers-játékosok teljesen bolondot csináltak az ellenfél védőiből a találkozó 19. percében. A begyakorolt szabadrúgás-kombináció során a labdát villámgyorsan átívelték a tizenhatos egyik oldaláról a másikra, majd vissza. Végül a kapufa mellett Jan Moczko kapta meg a labdát, és a kapuba továbbította. 1 - 0. 1 - 0 volt a félidei eredmény. A félidő nagy részében irányító Rovers fölényét jelzi a magabiztos 51 százalékos labdabirtoklási arány.

52 perc elteltével Samuel Guixot révén néhány gyors és sikeres cselt követő 16 méteres lövéssel szerezhetett volna újabb gólt a szorongató Rovers. Azonban Tristan Wittlin látványos védést mutatott be. Kuno Unbehaun (BSZTA) szabálytalanság miatt sárga lapos figyelmeztetésben részesült. Tizenegyeshez jutott az ismét megvillanó Rovers!!! Carlos Valaguer állt a labda mögé, és magabiztosan értékesítette a büntetőt. 65. perc, 2 - 0. Rovers gyalogkakukkja, Carlos Valaguer szélsebesen végigszaladt a pályán, majd a 71. percben Donát Szűcs felé passzolta a labdát, de túl magas volt neki, így bedobás következik. Nagy szólót bemutatva Alberto Filipe Dias Vieira egészen a szögletzászlóig vezette a labdát, majd kisodródva ugyan, de tökéletesen passzolt középre, a kihagyhatatlan helyzetbe hozott Marc Janfelt pedig nem hibázott, 2 - 1. BSZTA csapata előtt nagyszerű lehetőség adódott egy középső támadásra, de emlékezvén a kapott utasításra inkább a szélre irányították át a támadást. A vendégek jobb oldala hirtelen igen aktív lett, egy kényszerítő után Heiko Zivkovic befelé cselezett, majd kiegyenlített: 2 - 2 a mérkőzés 84. percében. A nézőtéren többen is úgy gondolták, hogy a bíró nem volt elég határozott, amikor Adriano Lacara (BSZTA) játékosnak csak sárga lapot mutatott fel egy elkésett becsúszásért a 84. percben. Ez a félidő egyértelműen BSZTA-fölényt mutatott, ugyanis 54 százalékban birtokolták a labdát.

A helyenként jól játszó Rovers játékosa, Jan Moczko mai teljesítményével társai fölé nőtt, míg Luka Ašćerić felejthető produkciót nyújtott. A meccs legjobb BSZTA-játékosa Helmut Grevesmühlen volt, Gábor Kovács viszont meglehetősen gyenge napot fogott ki. A bíró véget vetett az összecsapásnak; 2 - 2 a végeredmény.

TémanyitásTárgy: Re: Hét meccse   Hét meccse Empty2011-03-10, 18:58

Izgalmas mérkőzésen meglepetésre 1-0-ra nyert, és elhozta mindhárom pontot Dimi otthonából az FCBVMU. Ez lett a hét FL meccse.

One_United2009 - FCBVMU 0-1

A kissé idegesnek látszó One_United2009-játékosokat a vezetőedző érdekes 4-5-1 felállásban küldte pályára. Az összeállítás: Madsen - Sarlanga, Goianu, Lusa, Conticello - Weratschnig, Izquierdo, Guimarães, Lewsten, Fix - Wong.

FCBVMU ezúttal egy 5-2-3 felállás mellett döntött. A kezdőcsapat: Sabino - Mpitsikas, Glavota, Boudrie, Wilander, Pujiula - Leclerc, Pettersson - Fogueira, van Ysselsteyn, Martel.

FCBVMU egyértelműen az ellentámadásokra összpontosított. Hélder Fogueira megmutatta, miért is tartják a kontratámadásokból lőtt gólok nagymesterének: a meccs 20. percében módosította az állást: 0 - 1. A mérkőzés 33. percének krónikájához hozzátartozik, hogy Matei Goianu csúnya rúgást kapott a támaszkodó lábára, de rövid ápolás után visszatért a pályára. Petri Lusa nem tudott átjutni a vendégek jobb oldali védelmén, így elmaradt a gól. Történt mindez a 39. percben. Matei Goianu gyengén elvégzett szabadrúgása pontosan a kapu közepén álló kesztyűs úriember ölébe hullott. A félidő eredménye: 0 - 1. A labdabirtoklási arány a félidőben 78% volt a frissebben mozgó One_United2009 javára.

Amikor Scott Martel lesétált a pályáról a mérkőzés 60. percében, annak tudatában tehette, hogy a csapata előnyben van. A helyére Kaj Bielefeldt érkezett. Hélder Fogueira (FCBVMU) szeretett volna még pályán maradni, de a szakvezető a mérkőzés 65. percében úgy döntött, hogy át kell adnia a helyét Matteo Di Brandimarte számára. A jól védekező FCBVMU egy hosszan előrevágott labdából kontratámadást vezetett, végül Kent 'Ippan' Pettersson szabadon maradt az ellenfél tizenhatosán, de lövése hajszállal fölé ment. A visszahúzódó FCBVMU alkalom adtán gyorsan kitámadott, és sok veszélyes kontrát vezetett, többek közt egy rendkívül ígéreteset az összecsapás 77. percében, amikoris szabadrúgáshoz jutottak, de Jean-Christophe Leclerc elhibázta a lövést. FCBVMU csapatának vezetőedzője elégedett volt azzal, amit eddig látott, de mégis szeretett volna kicsit változtatni a csapatán. 80 perc elteltével Birger Torgersen érkezett Jean-Christophe Leclerc helyére. Nem Carles Pujiula napja volt a mai. Erőteljes játékstílusa nem érvényesülhetett, talán kevés volt az árnyékos rész a pályán. 87. perc: FCBVMU csapatának ma sem kedvez a szerencse, ugyanis Birger Torgersen összeütközött az ellenfél egyik játékosával, és kórházba kellett őt szállítani. Mivel cserék már nem állnak az edző rendelkezésére, emberhátrányban kell befejezniük a mérkőzést. FCBVMU nagyszerű gólhelyzetet teremtett egy ellentámadásból a 89. percben, de Matteo Di Brandimarte bal oldalról leadott lövése visszapattant a felső lécről. One_United2009 dominált, pontosabban 87 százalékban birtokolta a labdát.

A helyenként jól játszó One_United2009 játékosa, Matei Goianu mai teljesítményével társai fölé nőtt, Carlo Conticello viszont meglehetősen gyenge napot fogott ki. A meccs legjobb FCBVMU-játékosa Riny Boudrie volt, míg Matteo Di Brandimarte felejthető produkciót nyújtott. Felhangzott a hármas sípszó, a végeredmény: 0 - 1.