Hattrick - Fanatics League Bajnokság
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapFordulók, eredmények, tabellákLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sajtóközlemények

Go down 
+5
Butters
carlito
Szabi7
BenceHeim
Admin
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 18:00

hidd el így fogom csinálni a kp-edzést ahogy most mondtad ....eddig is hasonlóan csináltam annyi különbséggel hogy volt 1 vagy 2 állandó de jelen helyzetbe csak szerdánként vannak meccsek :S de így fogom csinálni ahogy Szerda-szombat lesz Sajtóközlemények - Page 2 809413
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 15:26

BenceHeim írta:
nem hiába Szabi ... csak nekem most szükségem volt ő rá..a közép pályámon meg most van elég aki fejlődhet Sajtóközlemények - Page 2 809413 a tanácsokat megfogadtam ! Boldog de mondom újra nekem most szükségem volt rá.és most jelenleg felesleges venni új középpályást mert heti 1 meccs van és ott nem tudok mindenkit játszatni..Sajtóközlemények - Page 2 809413
Bence,6 fiatal kp.-t tudnál edzeni.3 szombaton,3 szerdán.Szépen feleddzenéd őket,abból a pénzből tudnál venni egy jóval jobb csatárt,nem ilyen hulladékot.
A másik..megint az eredményt tartod szem előtt.Hidd el hogy neked most az a legfontosabb hogy a csapatod erősödjön,nem pedig az,hogy minnél jobb eredményt tudj elérni.Itt a baj,hogy te rövid távon gondolkodsz,nem pedig hosszabb távon.
Egyébként ezt a pénzt a stadionra is költhetted volna,az is egy okosabb döntés lett volna.
Az ilyen buta dolgok miatt fogsz te nehezen 1-ről a 2-re jutni,már persze ha egyáltalán jutsz vmire.. :sad:
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 15:02

Két új igazolást jelentenék be, az egyik Pancho Astilla, akit nagy tapasztalata, különleges képességei és a meccseken nyújtott teljesítménye miatt szereztünk meg.

Sokszor említettem, hogy szélsőre is szükségem van, Liepiņš jóvoltából úgy tűnik egy időre meg lesz oldva ez is. Már párszor találkoztunk, és jó kapcsolatot ápoltam vele, illetve a klubjával, így viszonylag alacsony áron minőségi játékost sikerült a csapathoz csábítani.

További fejlődést már csak a középpályásoktól várok, egyelőre az alapembereim közül egy lenyűgöző, míg kettő ragyogó játékszervezésű, ami később még jól jöhet egy eladás alkalmával. Ennek ellenére további fejlődést várunk tőlük.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 14:55

nem hiába Szabi ... csak nekem most szükségem volt ő rá..a közép pályámon meg most van elég aki fejlődhet Sajtóközlemények - Page 2 809413 a tanácsokat megfogadtam ! Boldog de mondom újra nekem most szükségem volt rá.és most jelenleg felesleges venni új középpályást mert heti 1 meccs van és ott nem tudok mindenkit játszatni..Sajtóközlemények - Page 2 809413
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 14:04

Grat. Bence,ismét sikerült kidobni az ablakon 75 millát,egy hulladék játékosért. Sajtóközlemények - Page 2 211508 Ahelyett hogy vettél vna még egy 17 éves,tehetséges kp.-t,vettél egy 28(!!!) éves csatárt,akinek alig tudod majd a hasznát venni.
Bár én a helyedben inkább megtartottam vna ezt a pénzt,és gyűjtögettem vna. Sajtóközlemények - Page 2 495527 Na mind1,te csapatod,csak ilyenkor érzem azt,hogy hiába adunk neked tanácsokat..
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 13:51

igen a pletykák igazak miszerint Provokentios Tetrakefalos a sapanyol Juseph csapattól hozzáné érkezett.Provokentios nagyon gólérzékeny játékos ezér is igazoltuk le, és specialitása a fejes gólok....ennek örülünk is mivel agy javulhat a fej játékunk és az orvosi vizsgálatokon már át is esett.Jó erőnlétének köszönhetően már holnap Dimi ellen be is mutatkozhat a Ligában ..

28 éves
Játékszervezés: középszerű
Szélsőjáték: gyenge
Átadás: csapnivaló
Gólszerzés: nagyszerű
Pontrúgás: megfelelő
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-15, 09:42

Rögtönzött sajtótájékoztatón szeretném bemutatni három új igazolásomat. A srácok csatár poszton a legjobbak, hármójuk közül ketten három napja ünnepelték a tizenhetedik születésnapjukat és a harmadik srác is csak öt nappal idősebb náluk. Remélem a fiúk be fogják váltani a hozzájuk fűzött reményeket és sikereket fogunk együtt elérni.

Ulrich Backert
17 éves és 8 napos
Specialitása: Technikás
Gólszerzés: 7/20 jó
Vételára: 24 600 eFt

Nikola Mladenović
17 éves és 3 napos
Gólszerzés: 7/20 jó
Vételára: 3 400 eFt (!!!)

Arnold Wuillemin
17 éves és 3 napos
Specialitása: Gyors
Szélsőjáték: 7/20 jó
Gólszerzés: 8/20 remek
Vételára: 244 800 eFt

Az érkezésükkel azonban sajnos több idősebb, tapasztaltabb csatártól el kell búcsúznunk így Hélder Fogueira, Justus van Ysselsteyn, Kaj Bielefeldt és Matteo Di Brandimarte is átadólistára került.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-10, 15:54

Én viszont nem értem hogy mi ez a "Pöttyök"..?Vmi acélosabbat is kitalálhattak vna.. Sajtóközlemények - Page 2 447606 Sajtóközlemények - Page 2 211508
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-10, 15:43

Nekem is tetszenek a becenevek Sajtóközlemények - Page 2 809413
És egyúttal boldog szülinapot kívánok Glenn Glovernek.
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-10, 14:58

jók lettek ezek a becenevek.Sajtóközlemények - Page 2 809413 meg kérdezhetem hogy ezeket mi alapján adták ? Boldog
Vissza az elejére Go down
BenceHeim

BenceHeim


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-03, 20:46

Elöször is üdvözlök mindenkit a sajtótájékoztatón.Beszeretném jelenti Samim Önder érkezését (védekezés: lenyűgöző,szélsőjáték,átadás: megfelelő)
285000 Fte ellenében érkezett hozzánk.ÉS szertnék Becksy kérdéseire válaszolni:
1.Nem szeretnék akarok !
2.Ha fenyegetne ez a veszély akkor mindent megtennék akár 4 csatárral is játszanék ha ez a veszély fenyegetne.
3.Ha mondjuk Padragkút ellen kéne játszanom úgy érzem nem lenne kérdéses az eredmény....hogy ki nyeri meg a meccset
4.Akit meg előzhetek az Atijs és jövőhéten erre meg is lesz a bizonyítási lehetőségem.!
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-03, 20:37

Igen. A következő héten nagyon jól kell teljesíteniük a védőknek az edzésen, mert ez lesz az utolsó, hogy rájuk fektetjük a hangsúlyt.
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-03, 20:36

Akkor ez azt jelenti, hogy áttérsz majd csatáredzésre (gólszerzésre)?
Vissza az elejére Go down
Butters

Butters


Hozzászólások : 227
Csatlakozott : 2010. Nov. 08.
Életkora : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-03, 20:28

Tartok egy sajtótájékoztatót így csütörtök estére Sajtóközlemények - Page 2 809413

Tervbe volt véve, hogy egy-két héten belül megejtem ezt, de így hogy Becksy rá is kérdezett a fő témára, így belekezdek most.

Bennem körülbelül 2 szezonnal ezelőtt fogalmazódott meg az ellentámadásos taktika ötlete. Akkoriban csak védekezésre és játéktördelésre mentem, de volt bennem egy kisebb szálka, hogy ez így nem jó, a nézőknek gól is kell nem csak 0-0-ás döntetlen, ezért egy új taktika után néztem.

Az ellentámadás nagyon szimpatikus lett, és rögtön igazoltam 3-4 17 éves védőt, akire ezt az egészet építeni tudom. Azóta edzem őket és most úgy érzem, hogy elégséges szinten vannak ahhoz, hogy elkezdjek a támadókkal is foglalkozni.
A most futó bajnoki szezon befejezése után azonnal veszek minimum három 17 éves csatárt és az ificsapatomnál is áttértek a csatárok edzésére.
"Igen jól használható, ha erős a védelmed és jó a támadásod (de a középpályán gyengén teljesítesz)". Így jellemzi a HT súgó az ellentámadást, ami nekem, ha összejön a csatáredzés azonnal három pipa. Erős a védelmem, a középpályám valóban pocsék (bár nem is várok többet, hisz csak két embert játszatok ott) és a támadójátékom akkor jó lenne.

Igazán nagy előrelépésre (bajnokságból feljutás, FL-ben dobogó) két szezonnal később számítok.

Remélem ezzel megválaszoltam a kérdésedet. Igen, látok ebben az ötletben rációt Sajtóközlemények - Page 2 809413
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-03-03, 16:12

Szeretném bemutatni az új igazolást, Törzs Ármint. A 22 éves védő tipikus csapatkapitány alkat, vezetői képessége és harciassága is erre utal. A titáni védő fizetése meghaladja majd a heti 4,5 millió forintot, de remélem teljesítményével igazolja majd, hogy helye van a csapatban, és méltó a csapatkapitányi karszalagra. A védő ára 599 millió forint volt.
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-20, 08:55

Látom Szabi érti, miről ugattam.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-19, 11:55

Semmi baj nincs azzal ha kérdez,sőőt.Viszont az a helyzet,hogy Bence már több mint másfél éve nyomja a játékot,és a mai napig nem érti hogy mi a játék lényege,annak ellenére,hogy számtalan tanácsot adtunk már neki.
Az a nagy helyzet,hogy ezekre saját magának kéne rájönnie,mert csak úgy fogja igazából átlátni a dolgokat.
Ez az önállóság dolog..ATijs sztem arra értette ezt,hogy lehetne picit kreatívabb,és utánna járhatna a dolgoknak.Olvasgassa a Hattrick súgóját,vagy olvasgasson más fórumokat..Személy szerint az elején ugyanígy voltam mint ő,én se tudtam h mit miért csinálok,aztán szép lassan rájöttem úgy,hogy elkezdtem különböző fórumokat olvasni.. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
carlito

carlito


Hozzászólások : 307
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-19, 10:38

Becksy23 írta:
Ha valaki nem tud valamit inkább kérdezzen, minthogy tiporogjon egy helybe fejlődés nélkül.

Ebben egyetértek, ha valaki nem érti a játékot, miért ne kérdezhetne a tapasztaltabbaktól? Ez inkább nektek dicsőség, hogy valaki kikéri a véleményeteket.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-19, 07:59

Szabi7 írta:
Idézet :
Én így gondolom.
És nem csak te gondolod így..

Faszság, ha valaki nem tudja mit kell csinálni igenis kérjen segítséget, ellenfelek vagyunk, ugyanakkor örülnék neki ha ő is összetudna hozni egy jó csapatot. Ha valaki nem tud valamit inkább kérdezzen, minthogy tiporogjon egy helybe fejlődés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-18, 12:15

Idézet :
Én így gondolom.
És nem csak te gondolod így..
Vissza az elejére Go down
ATijs

ATijs


Hozzászólások : 136
Csatlakozott : 2010. Nov. 09.
Életkora : 42

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-18, 08:50

Megnézném én azt a folyamatos B csapat játszást. Nem is kell messzre menni, elég csak a kupa döntőjéig.

Tbobojsza pedig mindig is a B csapatát játszatta, sokkal inkább érdekelte a Hattrick bajnokság őt, mint ahogy ezzel vagyunk egy páran.

Bence helye meg szerintem is kérdéses az első osztályban, ugyanis a másodban nem egy (még nálam is) erősebb csapat van.
Ráadásul kicsit önállósítani sem ártana magát és nem folyamatosan mások segítségét kérni, mert nem arról szól a játék. Kicsit át kellene gondolnia a dolgokat és nem fejjel menni a falnak és mikor baj van, azt sem tudja mihez nyúljon.
Nem bántásként írom, csak mivel a saját csapata, próbálja saját módszereivel intézni. Ezt mondjuk megtette, a végét látta mindenki 14-15 játékossal repült is jó mélyen. De akkor is inkább magának kellett volna rájönnie, mit is tegyen.

Én így gondolom.
Vissza az elejére Go down
http://www.ht-arena.com/atijs_united_fc
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-18, 05:42

Becksy23 írta:
Nekem erről az a véleményem hogy BenceHeim a tavalyi ligában ÖTÖDIK, Szabi pedig HATODIK lett. Vagyis ha van aki nem kritizálhatja az első osztályban Bencét az pont ő. A pályán mutasd meg magad, ne szavakban!
Haver,zsínorban 2-szer nyertem meg a VI.osztályt,Magyar Kupa 6.fordulójáig jutottam.Az 1. osztályban ez senkinek sem sikerült eddig,mit bizonyítsak..?Azt,hogy egy barátságos ligában 6. lettem,úgy,hogy mindvégig a "töltelék" játékosokat játszattam..?
Erre a tbobojsza dologra meg annyit,hogy itt ütközik az ki,hogy mennyire veszi komolyan ezt a dolgot.Ez nem szégyen,nem büszkeség kérdése,neki jóval fontosabb a saját bajnoksága.
Te is jól tudod hogy ez a FL nem a reális erőviszonyokat tükrözi..
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-17, 22:26

Annyit még írnék hogy aki folyamasan csalódást okoz számomra az tbobojsza csapata, Tono's United. Elmondta hogy folyamatosan a B csapatot játszatja (akárcsak én), de számomra akkor is érthetetlen hogy egy ÖTÖD(!!!) osztályú csapatnak annyi büszkesége nincs hogy legalább ne utolsó helyen álljon a másodosztályban.
Vissza az elejére Go down
Becksy23

Becksy23


Hozzászólások : 214
Csatlakozott : 2010. Nov. 13.
Életkora : 33
Tartózkodási hely : Sopron

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-17, 22:21

Nekem erről az a véleményem hogy BenceHeim a tavalyi ligában ÖTÖDIK, Szabi pedig HATODIK lett. Vagyis ha van aki nem kritizálhatja az első osztályban Bencét az pont ő. A pályán mutasd meg magad, ne szavakban!
Vissza az elejére Go down
Szabi7

Szabi7


Hozzászólások : 158
Csatlakozott : 2010. Nov. 05.

Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty2011-02-17, 16:14

Idézet :
Ennek bizonyítéka a 2. fordulóban kerestetik...én szerintem egy-két ilyen meccs várható lesz még a LIgában

Nem akarlak elkeseríteni,de a full "B" csapatom ellen sikerült kiszenvedned egy döntetlent.Az a nagy helyzet,hogy az 1. osztály bármely tagja megvert vna azon a meccsen(kivéve ugye te),és nem is kicsit.
Ennek a meccsnek inkább az volt a bizonyítéka,hogy játékerő alapján neked a 2. osztályban lenne a helyed.
És ezzel tényleg nem bántani akarlak,csak hát ez a valóság.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sajtóközlemények - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sajtóközlemények   Sajtóközlemények - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sajtóközlemények
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hattrick - Fanatics League Bajnokság :: Bajnokság :: Média-
Ugrás: